Tag: Włamania rabunkowe

Złodziej

Jak zapobiec włamaniu do domu?

Inne
Włamania do domów i mieszkań najczęściej mają charakter rabunkowy. Jak postępować, kiedy nie chcemy paść ofiarą złodzieja? - Przeczytaj artykuł i poznaj kilka cennych wskazówek!


Podobne porady

bezpieczny seks

Jak się bezpiecznie kochać?

Bezpieczny Seks
Jeśli jesteś w stu procentach pewna swojego partnera, jego wierności i uczciwości ten temat może Cię nie dotyczyć. Ale pamiętaj, że zawsze warto pomyśleć o bezpieczeństwie podczas seksu. Nigdy nie wiadomo, kiedy się zarazimy lub zajdziemy w niechcianą ciążę. Bezpieczny seks jest bardzo ważny i im prędzej zdamy sobie z tego sprawę, tym lepiej. Dbajmy o własne zdrowie, aby móc cieszyć się nim jak najdłużej. No i seksem oczywiście.
kradzież samochodu

Jak zabezpieczyć samochód przed kradzieżą?

Porady dla Kierowcy
Kradzież samochodu to jedno z najbardziej popularnych przestępstw. Jeżeli twój samochód nie ma żadnych zabezpieczeń z pewnością przyciągnie uwagę złodziei. Jeżeli wiec chcesz się uchronić przed kradzieżą samochodu, poniżej znajdziesz wskazówki jak powinieneś go zabezpieczyć.
laptop

Jak bezpiecznie kupować w sieci?

Sklepy internetowe
Zakupy przez Internet stają się coraz bardziej popularne. Dzieje się tak z różnych przyczyn. Jest to między innymi łatwość kupowania bez konieczności wychodzenia z domu. Klient może dokonać transakcji o każdej porze dnia i nocy. Nie wspominając już o szerokiej różnorodności produktów dostępnych w sklepach internetowych. Oczywiście medal ma zawsze dwie strony. Istnieje również kilka wad kupowania przez Internet. Możemy do nich zaliczyć brak możliwości obejrzenia towaru w rzeczywistym stanie. Jest to szczególnie widoczne jeżeli chodzi o odzież czy obuwie. Mimo coraz to lepszej technologii oraz ochrony aukcji internetowych wciąż możemy paść ofiarą hakera czy też nieuczciwej osoby. Jak zabezpieczyć się przed tego typu sytuacjami? Dowiesz się tego z poniższego artykułu.
Torba na laptopa z bluzy

Jak zrobić torbę na laptopa z bluzy?

Inne projekty i wyroby
Potrzebujesz w bezpieczny sposób przenieść gdzieś laptopa? Wybrać się z nim do znajomego, do pracy czy szkoły? Problem tkwi w tym, że nie masz torby, w której laptop byłby bezpieczny w torbie. No więc, taki problem to nie problem. Możesz bowiem zrobić sobie torbę z bluzy. A założę się, że masz jakąś bluzę z kapturem w szafie. Jeśli nie to podkradnij bluzę bratu lub komuś innemu. I nie martw się o laptopa.
ochrona domu

Jak zabezpieczyć dom przed wyjazdem?

Inne
Jak zabezpieczyć mieszkanie, by po powrocie z upragnionego urlopu nie spotkała cię przykra niespodzianka? Dowiedz się, jak uchronić się przed wizytą nieproszonego gościa, który wyniesie z twojego domu większość dobytku. Włamywacza można odstraszyć na różne sposoby. Wykiwanie potencjalnego rabusia to jednak nie wszystko, nie zapomnij o zabezpieczeniu przed spięciem elektrycznym, zalaniem czy ulatnianiem się gazu.
szampan

Jak zabezpieczyć szampana przed odgazowaniem?

Szampany
Szampan jest obowiązkowym elementem rodzinnych przyjęć, urodzin czy sylwestra. Jeżeli kupiłeś całą butelkę, jednak po pierwszym kieliszku czujesz, że bąbelki uderzyły ci do głowy, lepiej odłożyć resztę na później, gdy poczujesz się lepiej. Co jednak zrobić, aby alkohol nie odgazował i nie trzeba było go wylewać? Mamy na to prosty trik, z którego możesz skorzystać.

Jak dbać o skórę jesienią i zimą?

Pielęgnacja cery
Jesień i zima to wyjątkowo niesprzyjające naszej skórze pory roku. Po pierwsze po lecie skóra wytwarza więcej łoju, który sprzyja powstawaniu wyprysków. Po drugie jest mniej odporna na różnego rodzaju szkodliwe czynniki zewnętrzne, a po trzecie staje się podrażniona i wysuszona przez zimno. W okresie jesienno-zimowym potrzebujemy szczególnej pielęgnacji ciała, a przede wszystkim skóry twarzy i dłoni. Poniżej tłumaczymy, o jakich pięciu zasadach warto pamiętać w pielęgnacji skóry jesienią i zimą.