Tag: Jak usunąć lakier do paznokci bez zmywacza

Zmywanie lakieru do paznokci

Jak zmyć lakier do paznokci bez zmywacza?

Malowanie paznokci
Często zdarza się, ze lakier do paznokci odpryskuje, po czym wygląda nieestetycznie. Nierzadko też orientujemy się wówczas nagle, że w domu skończył nam się zmywacz do paznokci. Jak usunąć lakier z paznokci w sytuacji kryzysowej? Oczywiście najprostszym sposobem jest zawsze kontrolowanie, czy mamy w domu buteleczkę ze zmywaczem, jeszcze przed nałożeniem lakieru do paznokci. Nie zawsze jednak o tym pamiętamy, zwłaszcza, że paznokcie często malujemy "na ostatnią chwilę". Czy zmycie lakieru do paznokci czymś oprócz zmywacza do tego przeznaczonego jest w ogóle możliwe? Zależy to oczywiście od rodzaju lakieru i jego składu. Niezależnie od tego możemy jednak spróbować kilku metod.


Podobne porady

zmyte paznokcie

Jak szybko zmyć lakier z paznokci?

Pielęgnacja dłoni i stóp
Zbliża się wieczór, masz wyjście, a paznokcie nie są gotowe? Kończy się czas, a na paznokciach wciąż stary lakier, i to to kolorze, który nijak komponuje się z ciuchami, w które chcesz wskoczyć. Aby szybko, a przede wszystkim dokładnie zmyć paznokcie możesz zastosować poniższy sposób. Namoczenie lakieru sprawdzi się w stu procentach. I nie martw się, że zmywacz przeniknie do płytki paznokcia i ją zniszczy. Lakier robi to dużo lepiej, tzn. dużo bardziej niszczy płytkę paznokcia niż zmywacz. Zobacz jak szybko i skutecznie zmyć lakier z paznokci.
demakijaż

Czym zmyć makijaż - akcesoria do demakijażu

Pielęgnacja cery
Staranne oczyszczenie cery z resztek kosmetyków to podstawowy zabieg pielęgnacyjny. Tylko czysta skóra może swobodnie oddychać, dzięki czemu jest dotleniona, a krem lepiej się wchłania. Jeśli, podczas demakijażu, wykonujesz koliste ruchy, polepsza się krążenie krwi. Znika zmęczenie, a buzia staje się ładnie zaróżowiona. Oprócz preparatów do demakijażu (płynów micelarnych, żeli) ważne są też akcesoria.
zmywanie makijażu

Czym zmyć makijaż - nowoczesne akcesoria do demakijażu

Zabiegi na twarz
Wydaje Ci się, że płyn do mycia twarzy jest bezradny wobec zanieczyszczeń cery? Wypróbuj mechaniczne metody czyszczenia. Klasyczne czyszczenie twarzy wieczorem polega na użyciu odpowiedniego kosmetyku do mycia, spłukaniu go (lub usunięciu wacikiem, jeśli to mleczko lub płyn micelarny) i osuszeniu. Jeśli jednak uważasz, że w ten sposób nie usuwasz całego brudu czy pozostałości po kolorowych kosmetykach, możesz zainwestować w modne ostatnio akcesoria do czyszczenia twarzy.

6 trików kosmetycznych z wykorzystaniem alkoholu

Pierwsza Pomoc
Alkohol ma szerokie zastosowanie. Oprócz sprzątania możesz wykorzystać go również do pielęgnacji zdrowia i urody. Jeżeli ciekawi cię w jaki sposób, zwykły alkohol może ci w tym pomóc, to przedstawiamy listę 6 zastosowań alkoholu, które z pewnością cię zainteresują, zaskoczą a może nawet zainteresują. Przeczytaj koniecznie wszystkie.
zmywacz do paznokci

9 praktycznych zastosowań zmywacza do paznokci

Nietypowe zastosowania
Zmywacz do paznokci nie musi być używany wyłącznie do paznokci. Jest to produkt wielofunkcyjny, który może ułatwić wiele domowych czynności. Zaopatrz się w zmywacz do paznokci z acetonem i zobacz, co dzięki niemu możesz zrobić.
zmywacz do paznokci

Jak nietypowo wykorzystać zmywacz do paznokci?

Nietypowe zastosowania
Zmywacz do paznokci służy nie tylko do usuwania lakieru, może mieć wiele zastosowań. Będzie niezbędny w usuwaniu trudnych plam. Poradzi sobie w sytuacjach, w których inne środki zawiodą. Poza tym zmywacz do paznokci można znaleźć praktycznie w każdym sklepie i nie kosztuje zbyt wiele.

Oryginalne zastosowania zmywacza do paznokci

Kosmetyki dla Pań
Nie masz pomysłu, jak pozbyć się zaschniętego kleju lub plam z farby po remoncie? Mamy dla ciebie wiadomość! Nie musisz kupować drogich preparatów, by usunąć takie zabrudzenia. W ich wyczyszczeniu pomoże ci znany każdej kobiecie specyfik – zmywacz do paznokci. Przedstawiamy kilka oryginalnych zastosowań tego płynu.