Tag: Ozdoby choinkowe zrób to sam

Ozdoby choinkowe

Jak zrobić ozdoby choinkowe - śpiące myszki?

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Ozdoby na choinkę dawniej bardzo często robione były właśnie z orzechów. Proponujemy wykorzystać łupiny orzechów, w których ułożymy śpiące myszki. Doskonała zabawa dla dzieci, projekt łatwy do wykonania.
bombka mikołaj

Jak zrobić bombkę mikołaja?

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Bombka choinkowa z wizerunkiem Świętego Mikołaja będzie się doskonale prezentować na każdej choince. Możesz ją łatwo zrobić przy niewielkim nakładzie finansowym. Poniżej znajdziesz instrukcję.
bombka - aniołek - zrób to sam

Jak zrobić bombkę aniołka?

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Bombka - bawełniany aniołek to doskonała ozdoba na choinkę, ale także doskonały pomysł na słodki prezent przedświąteczny dla znajomych. Wystarczy tylko użyć różnych kolorów włosów i każdy anioł będzie inny. Poniżej znajdziesz instrukcję jak zrobić bombkę – anioła z bawełny.
antyczne ozdoby na choinkę - zrób to sam

Jak zrobić antyczne ozdoby choinkowe?

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Poniżej znajdziesz instrukcję na wykonanie prostej i taniej ozdoby choinkowej. Jej wyjątkowość polega na tym, że wygląda jakby ozdoba była antyczna, zabytkowa.
bombka na choinkę - muchomorek

Jak zrobić bombkę choinkową - muchomorka?

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Zawieszenie na choince bombek w kształcie grzybków dodaje jej magii i fanaberii. Wykonanie grzybka nie jest trudne i wszystkie niezbędne przybory możesz kupić w sklepie. Poniżej zamieszczam instrukcję.
ozdoba choinkowa

Jak zrobić ozdoby choinkowe?

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Zbliżają się święta. Sklepy pełne są choinek i świątecznych ozdób. Nie musisz jednak ulegać pokusie i ich kupować. Możesz bowiem własnoręcznie wykonać oryginalne ozdoby na choinkę. Wbrew pozorom nie jest to wcale trudne i nie wymaga wielu pieniędzy. Twoje ozdoby będą wyjątkowe i z pewnością zachwycą wszystkich twoich gości. Poniżej znajdziesz wskazówki jak je wykonać.
gołąbek - ozdoba choinkowa ręcznie robiona

Jak zrobić gołąbka na choinkę?

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Gołąbek na choince to doskonały, choć nietypowy pomysł, ale z pewnością wszystkim się spodoba. Z pewnością pięknie zaprezentuje się na drzewku świątecznym i zachwyci wszystkich domowników. Jest bardzo łatwy do zrobienia i nie zajmie ci wiele czasu. Takie urocze gołąbki możesz również podarować bliskiej osobie lub zawiesić na stroiku świątecznym. Poniżej znajdziesz szczegółowe wskazówki, które rozwieją wszystkie twoje wątpliwości.
ozdoby choinkowe zrób to sam

Jak zrobić ozdobną szyszkę na choinkę?·

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Z czasów, gdy w sklepach trudno było kupić cokolwiek zachowała się tradycja robienia w domu ozdób choinkowych. Magię świąt możesz poczuć wcześniej, jeżeli razem z dzieciakami siądziecie przy wspólnym stole by zrobić samodzielnie ozdoby na choinkę. Poniżej znajdziesz wskazówki jak zrobić piękną ozdobną szyszkę z kolorowego papieru.
Ozdoby choinkowe - piramidy - zrób to sam

Jak zrobić ozdoby choinkowe w kształcie piramid?

Choinka
Te śliczne pudełeczka w kształcie piramid można zawiesić na choinkę jako ozdobę lub zrobić z ich pomocą kalendarz adwentowy. Poniżej znajdziesz szablon dzięki któremu bez trudu wykonasz te pudełeczka. Szablon jest w dwóch rozmiarach. Z małego można zrobić ozdoby choinkowe zaś większe można wykorzystać do zrobienia opakowania na prezent.
Gołąb z papieru

Jak zrobić gołębia z papieru?

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Nigdy nie jest za wcześnie na przygotowanie bożonarodzeniowych ozdób na choinkę. Poniżej znajdziesz dokładną instrukcję jak wykonać gołąbka z papieru wraz z szablonem.