Tag: Biżuteria z koralików krok po kroku

Jak zrobić ważkę z koralików?

Robienie biżuterii
W tym artykule opiszę, jak zrobić śliczną ważkę z koralików. Zrobienie jej jest dość trudne, ale za to nie drogie. Ponadto taka ważka idealnie nadaje się na prezent, jako wspaniała, ręcznie robiona pamiątka.

Jak zrobić rybkę z koralików?

Robienie biżuterii
W tym artykule opiszę, jak zrobić śliczną rybkę z drobnych koralików. Wykonanie jest trudne, zajmuje dużo czasu, ale efekt jest warty jego poświęcenia. Rybka doskonale nadaje się jako prezent ręcznie robiony.


Podobne porady

ważka z patyka

Jak zrobić ważkę z patyka?

Materiały i elementy dekoracyjne
Jesień to czas, w którym natura obdarowuje nas wieloma świetnymi materiałami na przeróżne projekty. I tak na przykład możemy wykorzystać suche owoce klonu, tzw. skrzydlaki by zrobić z nich ważki. Fajnie sprawdzą się one w roli jesiennych dekoracji naszego domu.

Jak zrobić kolczyki Noc Kairu?

Robienie biżuterii
W tym artykule opiszę jak zrobić, śliczne oryginalne kolczyki. Wykonanie nie jest drogie, ani trudne. Nie zajmie ci też dużo czasu. Kolczyki nadają się zarówno do eleganckiej sukienki i do codziennego stroju.
Rybka z truskawek

Jak zrobić kanapkę - rybkę?

Kanapki
Każda mama niejadka wie, że skłonienie go do zjedzenia czegokolwiek jest dość trudne i pracochłonne. Trzeba się nieco wysilić i wykazać kreatywnością, aby zainteresować malucha na tyle, aby z własnej woli zjadł to co mu przygotowałaś. Poniżej przedstawiam pomysł na zrobienie kanapki z owocami o kształcie rybki.
ręcznie robiona kolia z kryształków

Jak zrobić masywną kolię z kryształków?

Robienie biżuterii
Ta kolia wygląda jak kupiona u najdroższego jubilera. W rzeczywistości jej koszt to zaledwie kilkanaście złotych. Przepięknie mieniące się w słońcu kryształki będą stanowić idealny dodatek do każdej kreacji. Wykonanie tego naszyjnika jest może nieco pracochłonne, ale efekt wart jest starań. Poniżej tutorial ze zdjęciami krok po kroku.
naszyjnik ekg

Jak zrobić naszyjnik EKG?

Robienie biżuterii
Ten naszyjnik będziesz z dumą zakładać nie tylko w Święto Zakochanych. Romantyczne i bardzo oryginalne serduszko z EKG to projekt, który z łatwością wykona każdy, nawet jeśli do tej pory nie zajmował się własnoręcznym robieniem biżuterii. Do wykonania tego naszyjnika potrzeba kawałka dającego się łatwo wyginać drutu oraz zestawu kombinerek i cążek. Więcej szczegółów znajdziesz poniżej.
długie kolczyki

Jak zrobić długie kolczyki?

Robienie biżuterii
Biżuteria to coś, czego kobieta nigdy nie ma wystarczająco dużo. Jeśli chcesz uzupełnić swoją kolekcję, zapoznaj się z instrukcją, z której dowiesz się jak zrobić śliczne długie kolczyki z koralików i łańcuszka. Pięknie prezentują się zarówno na co dzień, jak i na specjalne okazje. Ich wykonanie zajmie ci zaledwie kilka minut. Przekonaj się jakie to proste.