Tag: Pierścionek krok po kroku

Pierścionek z agrafki

Jak zrobić pierścionek z agrafki?

Robienie biżuterii
Poniżej przedstawiam prosty sposób na zrobienie oryginalnego pierścionka z agrafki. Jeśli lubisz niespotykaną i unikalną biżuterię to jest to coś dla ciebie. Koszt jest praktycznie zerowy pod warunkiem, że masz w domu drucik jubilerski.
pierścionek diy

Jak zrobić pierścionek w 5 minut?

Robienie biżuterii
Lubisz nosić oryginalne pierścionki? A może szukasz pomysłu na drobny prezent dla siostry, mamy lub przyjaciółki? Koniecznie zapoznaj się z tym artykułem i zrób taki pierścionek sama! Ten projekt ma same zalety. Po pierwsze z wykonaniem takiego pierścionka poradzi sobie nawet osoba mająca dwie lewe ręce. Po drugie do jego zrobienia potrzeba niewielu rzeczy. Po trzecie - taki pierścionek naprawdę wyczarujesz w pięć minut (nie licząc czasu potrzebnego na wyschnięcie kleju, ale to przecież robi się już samo).

Jak zrobić pierścionek z plastikowych kulek?

Inne projekty i wyroby
Czy twoje dziecko lubi kolorową biżuterię? A w związku z tym, czy ty uwielbiasz ją nosić? Tak, czy inaczej dzisiaj możesz spróbować zrobić genialny pierścionek rodem z „automatu” w stylu retro. Pierścień jest bardzo prosty w wykonaniu i możesz zrobić go wspólnie z pociechą. Gwarantuje, że twoja córeczka będzie zachwycona uroczą, kolorową biżuterią, która doskonale nadaje się dla małej księżniczki. Oto wskazówki, które pomogą ci w zrobieniu pierścieni z kul po drobiazgach z automatów.

Jak zrobić pleciony pierścionek z rzemyka?

Biżuteria
Która kobieta nie kocha błyskotek? Co jakiś czas miło jest sprawić sobie nowe kolczyki, wisiorek czy pierścionek. Nowa biżuteria nie musi być jednak drogim wydatkiem, który wyczyści portfel. Możesz stworzyć ją własnoręcznie. Oryginalny pierścionek przykuje każde spojrzenie, a ty możesz cieszyć się, że wykonałaś go sama i dzięki temu znacznie częściej możesz sprawiać sobie takie małe przyjemności.