Tag: Przepis na naleśniki po niemiecku

naleśniki po niemiecku

Jak zrobić mini naleśniki po niemiecku?

Przepisy na naleśniki
To najdziwniejsze naleśniki jakie jadłam. W niczym nie przypominają naszych płaskich, delikatnych, lekko posmarowanych farszem „placków”. Wyglądają raczej jak połączenie racucha i pączka, a wypełnione są soczystymi owocami. Można kojarzyć Niemców z golonką i piwem, ale to naleśniki powinny być ich daniem narodowym. Są naprawdę przepyszne!


Podobne porady

naleśniki po niemiecku

Jak zrobić naleśniki po niemiecku z truskawkami?

Przepisy na naleśniki
Trudno sobie wyobrazić kogoś, kto nie lubiłby naleśników. Można je jeść na słodko lub z mięsem i warzywami, można smażyć tradycyjne, cienkie ciasto lub zmodyfikować przepis i zrobić grube amerykańskie „pancakes”. Ale czy słyszałaś kiedyś o naleśnikach po niemiecku? Jeśli nie, teraz masz niepowtarzalną okazję. Sprawdź ten przepis, a gwarantuję, że nie pożałujesz.
mus czekoladowy

Jak zrobić mus czekoladowy po niemiecku?

Budynie i Puddingi
Czekolada smakuje wyśmienicie w zasadzie w każdej postaci. Żeby jednak nieco urozmaicić swoje menu, polecam wypróbować mus czekoladowy w wydaniu niemieckim. Prócz wspaniałego smaku najlepsze jest w nim to, że przygotujesz go w zaledwie 5 minut! Chyba nie dasz się prosić, prawda?

Jak zrobić niemieckie ciasteczka cukrowe?

Przepisy świąteczne
Przepis ten jest bardzo prosty a co ważniejsze, po zrobieniu ciasteczek nie ma dużo do sprzątania. Dzięki temu zostanie ci wiele czasu na znacznie ważniejsze rzeczy, takie jak czytanie książek, surfowanie po Internecie, bawienie się z dzieckiem czy głaskanie kota!

Jak zrobić niemieckie pączki Ausgezogene?

Tłusty Czwartek
Znudziły ci się zwyczajne pączki? W najbliższy Tłusty Czwartek chcesz upiec coś innego? Polecam wypróbować przepis na Ausgezogene (Auszogne). Ten uwielbiany przez Niemców i Austriaków wypiek to ciekawa alternatywa dla typowo polskich tłustoczwartkowych smakołyków.