Tag: Plamy z podkładu usuwanie

Jak usunąć plamy po podkładzie?

Usuwanie plam
Wiele z nas wie jak trudne w usunięciu są plamy po podkładzie na ubraniach. Osobiście próbowałam wielu metod i nie zawsze były one skuteczne. Zdarzyło się także, że odzież była już nie do odratowania. Zmieniło się to kiedy poznałam poniższą metodę.


Podobne porady

Jak dobrać podkład do twarzy?

Jak dobrać podkład?

Makijaż
Podkład jest niezbędnym kosmetykiem, dzięki któremu nasz makijaż wygląda idealnie. Pozwala on ukryć wszelkie niedoskonałości, a nasza cera wygląda świeżo i nieskazitelnie. Odpowiednio dobrany nawilży twoją skórę, odżywi i ujędrni. Poniżej znajdziesz kilka wskazówek, jak dobrać odpowiedni dla siebie podkład do twarzy.
nakładanie podkładu pędzlem.

Jak nakładać podkład na twarz?

Makijaż twarzy
Praktycznie każda z nas pragnie odpowiednio zakryć niedoskonałości swojej skóry (przebarwienia, zaczerwienione krostki albo nawet pryszcze) oraz nadać jej piękny, świeży wygląd. Wówczas często chcemy pomóc naszej cerze i sięgamy po podkład. Niestety, często nie wiemy w jaki sposób mamy właściwie nanieść kosmetyk; w przypadku, kiedy nieodpowiednio zastosujemy podkład, na twarzy mogą pojawić się ciemniejsze od reszty cery plamy. Na szczęście mamy złote porady dotyczące sztuki nakładania podkładu.
Make - up

Jak nakładać bronzer?

Makijaż twarzy
W okresie letnim prawie każda z nas pragnie odpowiednio ozłocić swoją skórę oraz nadać jej świeżego wyglądu. Wówczas, często chcemy pomóc naszej naturze i sięgamy wtedy po bronzer (w postaci pudru brązującego, kremu, musu.). Niestety, często nie wiemy w jaki sposób mamy właściwie nanieść wybrany bronzer. Jeśli nieodpowiednio zastosujemy preparat, na twarzy mogą pojawić się plamy czy nawet brązowe grudki. Przecież nie chcemy doprowadzić do nieestetycznego wyglądu, dlatego poniżej przedstawiamy w jaki sposób odpowiednio nałożyć bronzer.
Nakładanie podkładu

Jak stosować podkład?

Makijaż twarzy
Z poniższymi wskazówkami i poradami nauczysz się łatwo i prawidłowo nakładać na twarz podkład. Nawet jeśli stosujesz podkład latami to przeczytaj poniży artykuł - a nóż dowiesz się czegoś, czego jeszcze nie wiesz.
Wybór podkładu

Jak wybrać odpowiedni kolor podkładu?

Makijaż twarzy
Kolor podkładu wybieramy zawsze dopasowując go do koloru szyi a nie policzka. Dlaczego? Ponieważ szyja jest mniej wystawiona na promienie słoneczne zatem jej kolor jest bardziej zbliżony do naturalnego koloru naszej cery. Kiedy znajdziemy odpowiedni kolor podkładu wówczas stanie się coś magicznego - nasza twarz będzie wyglądała naturalnie i pięknie bez efektu maski.
Podkład

7 błędów popełnianych podczas nakładania podkładu

Makijaż twarzy
Spójrzmy prawdzie w oczy - nałożenie tuszu na rzęsy czy szminki na usta nie jest szczególnie skomplikowane. Oczywiście są tego lepsze i gorsze metody jednak są o wiele łatwiejsze od sprawienia, aby cera wyglądała naturalnie, perfekcyjnie i bez zarzutu.
Pędzle do makijażu

Jak zrobić płyn do mycia pędzli do makijażu?

Kosmetyki dla Pań
Jeśli posiadasz w swojej kosmetyczce kosztowne pędzle, wówczas warto o nie zadbać. Wiadomo, jeśli się o coś dba, posłuży nam dłużej. Nie znaczy też to, że trzeba wydawać dużo pieniędzy. Płyn do mycia pędzli możesz zrobić sama. Wystarczy, że przeczytasz poniższy artykuł.