Tag: Impreza halloweenowa

Dekoracje na Halloween

Jak udekorować dom na imprezę Halloween?

Zabawy na Halloween
Dekoracje na imprezie Halloween są konieczne. To właśnie one nadają nastrój i wyróżniają tą imprezę od setek innych, na których mamy zaszczyt być w ciągu całego roku. Kolorami, które powinny nadawać ton imprezie to oczywiście czerń i pomarańcz. Poniżej znajdziesz kilka drobiazgów o których nie powinno się zapominać organizując przyjęcie z okazji Halloween.
Martini na Halloween

Jak podawać martini na Halloween?

Potrawy na Halloween
Jeśli zastanawiasz się jak zaskoczyć swoich gości na przyjęciu Halloween proponuję krwistą dekorację kieliszków. Halloween to nie tylko dekoracje domu, ale również odpowiednie ("straszne") przygotowanie i podanie różnych napojów i potraw. Jeśli zastanawiasz się jak podać martini, aby wyglądało inaczej niż zwykle, wypróbuj mój sposób. Na moich gościach tak podane martini wywarło niesamowite wrażenie. Mam nadzieję, że i Waszym się spodoba.
dynie na Halloween

W co się bawić na imprezie halloweenowej? Przerażające gry na Halloween.

Zabawy na Halloween
Halloween to bardzo rozrywkowe święto. Jest doskonałą okazją do spotkania z przyjaciółmi i zorganizowania imprezy pełnej przerażających gier i dekoracji. Jeśli szukasz inspiracji i pomysłów na mrożące krew w żyłach halloweenowe zabawy, przeczytaj ten artykuł. Dzięki niemu zaskoczysz swoich gości i sprawisz, że tegoroczne Halloween będzie dla nich niezapomnianym przeżyciem.
Halloween

Jak się bawić na imprezie z okazji Halloween?

Zabawy na Halloween
Jak zabawa to zabawa! Świetny wystrój, dobre jedzenie i oryginalne przebrania to nie wszystko. Na imprezę nie może wkraść się nuda. Aby temu zaradzić – tak w razie czego, proponuję kilka pomysłów na rozbawienie gości i włączenie ich do wspólnej zabawy.
Halloweenowe nakrycie stołu

Jak zrobić halloweenowe nakrycie stołu?

Dekoracje na Halloween
Dekoracje halloweenowe nie muszą być drogie i skomplikowane. Nakrycie stołu możesz zrobić za pomocą tanich materiałów i w zaledwie kilka minut. Stół możesz nakryć białym materiałem (typu gaza) i ozdobić go różnymi motywami wyciętymi z papieru.
Opakowania na batoniki na Halloween

Jak zrobić opakowania na batoniki na Halloween?

Dekoracje na Halloween
Nie masz pomysłu jak zapakować słodycze dla dzieci poprzebieranych w Halloweenowe stroje? Jeśli szukasz pomysłu to go właśnie znalazłeś. Poniżej przedstawiam 3 szablony do wydrukowania w kształcie ducha, wampira i nietoperza. Wystarczy zamalować określone obszary markerem, przykleić oczy, włożyć batonika i zagiąć.

Impreza w stylu lat 20. - jaki strój dla kobiety?

Przebrania na Halloween
„Lata dwudzieste, lata trzydzieste kiedyś do wzruszeń będą pretekstem” śpiewała przed laty Lidia Warzecha. I miała rację, lata te są zresztą nie tylko pretekstem do wzruszeń, ale inspirują także projektantów mody oraz… organizatorów tematycznych imprez. Jeśli i ty wybierasz się na takie przyjęcie, musisz dowiedzieć się, jakie kobiece ubranie będzie na nim mile widziane. Poczuj się przez jeden wieczór jak Greta Garbo, Hanka Ordonówna lub Pola Negri.
winietki miotełki na Halloween

Jak zrobić winietki na Halloween – miotełki?·

Dekoracje na Halloween
Wyjątkowe okazje wymagają wyjątkowej oprawy. Świece, wydrążone dynie, pajęczyny, czarne kruki – to na imprezie z okazji Halloween pakiet standard. Wyjdź jednak krok naprzód i zaskocz swoich gości oryginalnymi winietkami na stół w kształcie mioteł. Idealne na Halloween i na wszystkie późniejsze sabaty czarownic.
5 porad jak zorganizować przyjęcie Halloweenowe

Jak zorganizować przyjęcie Halloweenowe?

Imprezy Kostiumowe
Z biegiem lat coraz bardziej zaczynamy celebrować Halloween, które jeszcze do niedawna było dla nas obcym świętem. Jest to czas wielkich bali przebierańców, kolorowych imprez dla znajomych i ciekawych dekoracji, ale przede wszystkim powód do zabawy i spotkań ze znajomymi, a kto tego nie lubi? Jeżeli chcesz zorganizować przyjęcie, lecz boisz się, czy dasz sobie ze wszystkim radę, to mamy dla ciebie 5 porad i propozycję szybkiej dekoracji, które pomogą ci stworzyć imprezę o której nikt nie zapomni.