Tag: Ozdoby z makaronu

aniołek z makaronu

Jak zrobić aniołka z makaronu?

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Ozdoby choinkowe nie muszą wcale pomniejszać twojego budżetu. Możesz je zrobić samodzielnie w domu. Zaletą własnoręcznie robionych ozdób świątecznych jest to, że są przede wszystkim niepowtarzalne, bo sam decydujesz jak je ozdobisz. Dodatkowo robiąc je jeszcze przed świętami wprowadzisz się w doskonały nastrój. Poniżej znajdziesz instrukcję jak zrobić aniołka z makaronu.
Ozdoby z makaronu

Jak zrobić ozdoby na choinkę z makaronu - gwiazdki?

Choinka
Robienie ozdób choinkowych z makaronu jest bardzo popularne, ponieważ ozdoby wychodzą bardzo ładnie, są proste do zrobienia i nie potrzeba wielu materiałów, aby je wykonać.
Aniołek z makaronu na choinkę

Jak zrobić aniołka z makaronu na choinkę?·

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Robienie ozdóbek choinkowych z makaronu jest bardzo prostym i przyjemnym zajęciem. Jak już wiemy o co chodzi bez problemu wymyślamy kolejne wzory. Poniżej przedstawię krok po kroku jak zrobić aniołka na choinkę z różnych kształtów makaronu.
Gwiazdka z makaronu

Jak zrobić gwiazdkę z makaronu?

Choinka
Gwiazdki z makaronu są słodkie i proste do zrobienia nawet dla dzieci. Komplet takich gwiazdek może być też fajnym prezentem pod choinkę dla dziadków. Sprawdź jak je zrobić:
Pudełko ozdobione makaronem

Jak ozdobić pudełko makaronem?

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Na pierwszy rzut oka wygląda jak ozdobna szkatułka. Takie pudełeczko będzie świetnym prezentem pod choinkę. Jest bardzo proste do zrobienia, jednak dość pracochłonne. Możesz być pewna, że efekt końcowy jest wart poświęconego czasu. Pudełeczko wykonane tą metodą wygląda bardzo atrakcyjnie i z pewnością zachwyci niejedną osobę. Poniżej znajdziesz wskazówki, dzięki którym wykonasz niesamowite pudełeczko na skarby dla bliskiej osoby.

Jak zrobić choinkę z makaronu do zawieszenia?

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Taką słodką choineczkę możesz wykonać z makaronu typu koła. Wystarczy je tylko ułożyć w odpowiedni sposób, skleić a następnie pomalować farbą. Gotowe ozdoby możesz zawiesić na choince lub na oknie. Dobrej zabawy!
kolczyki z makaronu

Jak zrobić kolczyki z makaronu?

Robienie biżuterii
Chyba każdy z nas robił w dzieciństwie biżuterię z makaronu. Przeważnie były to jednak korale i naszyjniki. Moja dzisiejsza propozycja jest inna. Lubisz kolorową biżuterię? Masz sporo poczucia humoru? Poczuj się przez chwilę jak dziecko i zrób oryginalne kolczyki właśnie z makaronu. Warto wykorzystać makaron dla dzieci, a to wszystko z uwagi na jego fantazyjne kształty. Równie dobrze możesz jednak sięgnąć np. po makaronowe gwiazdki.


Podobne porady

Gwiazdki z papieru

Jak zrobić gwiazdkę z papieru?·

Choinka
Istnieje wiele różnych sposobów robienia gwiazdek z papieru. Ciężko powiedzieć, który ze sposobów jest najlepszy bo wszystkie są wspaniałe. Poniżej przedstawiam jeszcze jedną metodę robienia papierowych gwiazd.
Kolczyki gwiazdki

Jak zrobić kolczyki gwiazdki?

Robienie biżuterii
Te koczyki mają niejedno zastosowanie. Będą one świetnym prezentem bożonarodzeniowym dla koleżanek, a jeśli im się nie spodobają, to zawsze będą mogły je powiesić na choince!
Prezenciki na choinkę

Jak zrobić małe prezenciki do zawieszenia na choince?

Choinka
Z pewnością nie raz widziałeś ozdoby choinkowe w kształcie prezentów. Takie prezenciki możesz zrobić sama w prosty sposób. Materiały potrzebne do ich wykonania nie są kosztowne i z pewnością dostaniesz je w każdym sklepie. Taka dekoracja doskonale prezentuje się na świątecznym drzewku, możesz ozdobić nią również stroik świąteczny lub podarować członkom rodziny. Poniżej znajdziecie wskazówki, które pomogą wam w ich wykonaniu.