Tag: Kula ze śniegiem

słoik ze śniegiem

Jak zrobić słoik ze śniegiem?

Dekoracje Bożonarodzeniowe
I niech pada śnieg! Kule ze śniegiem to uwielbiane przez dzieci ozdoby, mogą stać na biurku czy półce z książkami nie tylko w święta. Wystarczy, że zamiast bałwana do słoika wstawisz inna figurkę, np. dinozaura lub ulubiona lalkę i może być ona ozdobą na cały rok. Poniżej znajdziesz instrukcję jak zrobić świąteczny słoik ze śniegiem.
kula ze śniegiem

Jak zrobić walentynkową kulę ze śniegiem?

Prezenty na Walentynki
Zawsze chciałeś zrobić własną kulę ze śniegiem, ale zawsze uważałeś, że to zbyt trudne. Wcale tak nie jest. Walentynki to doskonała okazja by się o tym przekonać i wspólnie z dziećmi zrobić wspaniałą, romantyczną kulę śniegową. Poniżej znajdziesz instrukcje, jak ją zrobić.

Jak zrobić kulę śnieżną?

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Śnieżna kula jest piękną dekoracją świąteczną. Może być również wspaniałym prezentem dla kogoś bliskiego. W sklepach możesz znaleźć przeróżne kule, ale możesz też wykonać swoją własną w domowym zaciszu.
Kula ze śniegiem

Jak zrobić kartkę bożonarodzeniową - kula ze śniegiem?

Kartki Bożonarodzeniowe
Kule ze śniegiem są typowymi ozdobami naszych domów podczas zimy. Dlaczego więc nie zrobić kartki o takim wzorze i nie wysłać jej do najbliższych?
kula śnieżna

Jak zrobić kulę śnieżną ze słoika?

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Zbliżają się święta, a Ty nie masz pomysłu na prezent? Chcesz udekorować mieszkanie w fajny sposób? Szukasz pomysłu na kreatywne spędzenie wieczoru? Zrób sobie kule śnieżne z pustych słoików. Umyj je dokładnie, usuń wszystkie nalepki i zamień zwykły słoik w piękną, świąteczną kulę.

Jak zrobić świąteczną choinkę w słoiku?

Choinka
Święta Bożego Narodzenia to magiczny czas. Chwile oczekiwania na te wyjątkowe dni umilić sobie możemy robiąc oryginalne świąteczne ozdoby. Moja dzisiejsza propozycja to obsypana sztucznym śniegiem choinka w słoiku. Nie wiem jak wam, ale mnie ten uroczy słoik kojarzy się z bajkową śnieżną kulą, którą zawsze chciałam mieć. Taki stroik sprawdzi się przede wszystkim w niewielkich mieszkaniach, których właściciele nie mogą sobie pozwolić na zbyt duży rozmach przy tworzeniu świątecznych dekoracji.


Podobne porady

ozdobne kule świąteczne

Jak zrobić kieliszki ze śniegiem jak szklane kule?

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Niejeden z nas jako dziecko marzył o szklanej kuli z malowniczym widoczkiem w środku. Po jej potrząśnięciu ukazywały się setki płatków sztucznego śniegu, które delikatnie opadały na figurki umieszczone we wnętrzu. Niestety w tamtych czasach takie kule można było zobaczyć jedynie w amerykańskich filmach wyświetlanych w telewizji w okolicy Bożego Narodzenia. Teraz bez problemu kupimy je w chińskich centrach handlowych za kilkanaście złotych. Jeśli jednak chcesz mieć naprawdę oryginalne kule, a w tym wypadku kieliszki, ze śniegiem, zrób je według poniższej instrukcji.
śnieżna kula ze słoika

Jak zrobić śnieżne kule ze słoików?

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Szklane kule ze śniegiem w środku uwielbiają i dzieci, i dorośli. Są tak magiczne, że czasem aż trudno oderwać od nich wzrok. Jeśli i ty chcesz mieć takie kule w swoim domu, zrób je sam. Nie chcesz specjalnie na ten cel kupować kul z przezroczystego szkła? Zatem skieruj swe kroki do piwnicy, spiżarni czy gdziekolwiek indziej, gdzie przechowujesz słoiki. Bo właśnie z nich powstaną te bajeczne śnieżne dekoracje.