Tag: Jak udekorować dom na święta

dekoracja świąteczna

Jak udekorować przedpokój na święta?

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Święta to czas, który chcielibyśmy spędzić w ciepłej, rodzinnej atmosferze w towarzystwie bliskich, z którymi nie mamy czasu spotkać się w ciągu roku. Każdy, kto organizuje świąteczne przyjęcie, pragnie przystroić swój dom tak, by zrobił na gościach wrażenie. Poniżej przedstawiam kilka pomysłów na udekorowanie przedpokoju w domku, jednak nadadzą się one również do przystrojenia hallu, czy klatki schodowej.
Poduszka Mikołaj

Jak zrobić poduszkę Mikołaja?

Poduszki i Narzuty
Poduszki potrafią zmienić pomieszczenie. Warto o tym pomyśleć wybierając świąteczne lub tematyczne dekoracje naszego domu. Skoro święto Mikołaja i samo Boże Narodzenie tuż tuż, warto już teraz pomyśleć o dekoracjach świątecznych, i właśnie o poduszkach. Poduszka Mikołaj wszystkim powie, że czuć święta i prezenty. A może to taka poduszka będzie prezentem?
Śnieżynka z patyczków

Jak zrobić śnieżynkę z patyczków?·

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Nie masz pomysłu na udekorowanie domu na święta? Nie martw się. Jesteś w dobrym miejscu. To właśnie tutaj dowiesz się jak zrobić duże śnieżynki z patyczków, na przykład z patyczków do lodów. Takie śnieżynki możesz powiesić gdzie tylko chcesz, na ścianie, na drzwiach, w oknie, czy nawet na suficie wokół lampy.
Choinka styropianowa patyczki

Jak ozdobić styropianową choinkę patyczkami?·

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Ozdoby świąteczne ze styropianu, tym razem w wersji drewnianej. Jeśli okleisz stożek styropianowy patyczkami, zamienisz go w piękną, drewnianą choinkę. Taka ozdoba na pewno będzie się elegancko prezentować.
widoczek zimowy dekoracja

Jak zrobić dekorację świąteczną - widoczek zimowy?

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Zbliża się Boże Narodzenie, a śniegu jak nie było, tak nie ma. Co rano wyglądasz przez okno z nadzieją, że twoim oczom ukaże się piękny zimowy obrazek niczym ze świątecznej widokówki: przyprószone białym puchem dachy oraz czubki drzew. Nim doczekasz się takiego widoku, stwórz go sobie sama w wersji mini. Dowiedz się jak w banalnie prosty sposób zrobić zimowy widoczek na plastrze drewna, wprost idealny dla wszystkich miłośników śniegu.


Podobne porady

śnieżynki na choinkę

Jak zrobić śnieżynki z patyczków po lodach?

Choinka
Szukasz prostych pomysłów na własnoręcznie robione ozdoby choinkowe? W takim razie twoje poszukiwania właśnie zostały zwieńczone sukcesem! Z wykonaniem tych uroczych śnieżynek, czy jak kto woli gwiazdek, poradzi sobie nawet największy antytalent plastyczny. Zrobisz je w ok. pół godziny, a jeśli zdecydujesz się na ich rustykalną wersję (bez farby czy brokatu) - jeszcze szybciej.