Tag: Elegancka fryzura

Jak wykonać elegancką fryzurę z długich włosów blond?

Ścinanie włosów
Nasza klientka ma długie blond włosy. Ponieważ nie chciała dużej zmiany, wykonaliśmy delikatne strzyżenie końcówek, uzyskując jednocześnie elegancką fryzurę.

Zmiana fryzury może cię odmłodzić o kilka lat

Fryzury
Fryzura odgrywa kluczową rolę w tym, jak postrzega cię otoczenie i może sprawić, że będziesz wyglądać o kilka lat młodziej. Dlatego przygotowaliśmy kilka praktycznych i łatwych do naśladowania porad, które sprawią, że nie tylko będziesz wyglądać lepiej, ale także poczujesz się młodziej. Znajdziesz je w dalszej części artykułu. Cięcie Długie, bezkształtne i ciężkie fryzury nie pomogą ci w poprawie twojego wizerunku i wywołają efekt przeciwny do zamierzonego - sprawią, że będziesz wyglądać na przytłoczoną i zmęczoną. Jakie cięcia są więc najkorzystniejsze? Lekkie, krótkie i dodające objętości. Najlepiej sprawdzą się fryzury cieniowane, odsłaniające twarz, dzięki czemu będzie wydawać się promienna. Dobrze sprawdzą się w ty przypadku zwłaszcza fryzury asymetryczne.


Podobne porady

zła fryzura

Jak naprawić złą fryzurę?

Stylizacja fryzur
Nie ma nic gorszego niż moment kiedy okazuje się, że fryzura którą masz na głowie nijak ma się do zdjęcia, które przyniosłaś do fryzjera. Zdarza się, że nowa fryzura kompletnie do nas nie pasuje. Jak uratować się w takiej sytuacji? Należy znaleźć sposób aby ukryć nietwarzową fryzurę dopóki włosy nam nie odrosną. Oto kilka sposobów, aby naprawić złe fryzury: