Tag: Makijaż na halloween

Makijaż motyl

Jaki makijaż na Halloween?

Makijaż twarzy
Przebierasz się na Halloween za motyla, wróżkę a może elfa? Kostium już gotowy ale nie masz pomysłu na makijaż? Poniżej znajdziesz instrukcję, która z pewnością pomoże Ci wykonać niesamowity makijaż.
makijaż lwa - przebrania i kostiumy na bal przebierańców lub Halloween

Jak zrobić makijaż lwa?

Przebrania na Halloween
Wybór kostiumu padł na lwa. Twoja córka zapragnęła zostać królową dżungli. Pomogę ci dobrać makijaż twarzy, a by dopełnić całego niepowtarzalnego wyglądu.
strach na wróble - makijaż na Halloween lub bal przebierańców

Jak zrobić makijaż stracha na wróble?

Przebrania na Halloween
Kostium stracha na wróble nie musi być wcale odstraszający. Może on być bardzo uroczy, szczególnie jeśli twarz naszego stracha będzie odpowiednio pomalowana. Poniżej dowiesz się jak to zrobić.
makijaż mumii - makijaż na Halloween i na bal przebierańców

Jak zrobić makijaż mumii?

Przebrania na Halloween
Groźna mumia wychodzi z czeluści piramidy. Twój syn lub córka postanowił, że właśnie takie przebranie chce mieć w tym roku. Całość łatwo wykonać, gorzej z twarzą dziecka, której przecież nie poowijasz w bandaże. Zatem proponuję makijaż twarzy, który do złudzenia będzie przypominać bandaże.
makijaż pirata - makijaż na Halloween lub bal przebierańców

Jak zrobić makijaż pirata?

Przebrania na Halloween
Twój syn postanowił w tym roku przebrać się za pirata. Nie wiesz tylko jak pomalować twarz, aby miał on wygląd prawdziwie groźnego pirata spod czarnej gwiazdy. Poniżej znajdziesz użyteczną instrukcję wykonania makijażu pirata.
sztuczna rana

Jak zrobić sztuczną ranę?

Przebrania na Halloween
Skaleczona ręka lub policzek to wspaniały dodatek do halloweenowego kostiumu. Jego wykonanie nie musi być tylko umiejętnością profesjonalistów. Sztuczna rana jest prosta do wykonania i możesz ją zrobić z pomocą rzeczy, które z pewnością masz w domu. Poniżej znajdziesz instrukcję, która poprowadzi cię krok po kroku do wykonania profesjonalnego skaleczenia.
Makijaż kota na Halloween

Jak zrobić makijaż na Halloween?

Przebrania na Halloween
Przebrania na Halloween to nie tylko ciuchy i akcesoria ale również (a może przede wszystkim) odpowiedni makijaż. Jednak, aby go zrobić trzeba mieć odrobinę wiedzy na jego temat i oczywiście wyobraźni. Poniżej przedstawiam kilka wskazówek, które mogą się przydać podczas robienia makijażu na Halloween.
Makijaż mima

Jak zrobić makijaż mima?·

Przebrania na Halloween
Jeśli postanowiłaś przebrać się na Halloween lub inną przebieraną imprezę za mima i nie wiesz, jak wykonać makijaż poniżej znajdziesz dokładną instrukcję wraz ze zdjęciami.
makijaż Czarnej Wdowy

Jak zrobić makijaż Czarnej Wdowy?

Przebrania na Halloween
Czy chcesz zobaczyć w lustrze bladą cerę, oczy pochłonięte przez cienie i pełne krwi usta? Nie ma problemu! Makijaż Czarnej Wdowy gwarantuje wszystkie powyższe 'atrakcje'. Każdego roku na Halloween pojęcie piękna zmienia troszkę znaczenie i każda z nas chce wyglądać 'strasznie pięknie'. Podpowiem Wam, jak zrobić taki makijaż.
przebranie mumii

Jak zrobić strój mumii?

Przebrania na Halloween
Jak przebrać się za mumię? Owinąć się bandażami? Można, ale to banalne i przewidywalne. Ja znam inny, moim zdaniem dużo lepszy i bardziej wiarygodny pomysł. Jaki? Przekonajcie się sami. Gwarantuję, że wszyscy zzielenieją z zazdrości.