Tag: Kwiaty na balkon od wschodu

Rośliny na balkonie

7 roślin na słoneczny balkon

Rośliny balkonowe
Jeśli masz balkon od strony południowej, południowo-wschodniej lub południowo-zachodniej wówczas, aby cieszyć się na nim pięknymi kwiatami i roślinami musisz z rozwagą dobrać ich gatunki. Większość roślin znacznie lepiej kwitnie w półcieniu gdyż stanowisko w pełnym słońcu im nie odpowiada.


Podobne porady

parapet

Jakie rośliny na balkon i parapet?

Rośliny balkonowe
Rośliny we wszystkich barwach tęczy dobre są na tarasie czy dużym balkonie. Na małym wystarczą dwa, trzy kolory. Może też być jedna duża roślina, np. kwitnący przez całe lato oleander (jeśli balkon jest osłonięty przed deszczem) czy wiecznie zielony iglak o efektownym kształcie. Co jeszcze powinnaś wiedzieć przed zakupem kwiatów przeznaczonych na balkon, taras lub parapet?
Naturalny filtr słoneczny z zielonej herbaty

Naturalny filtr słoneczny z zielonej herbaty

Pielęgnacja skóry
Słońce jest naszym przyjacielem, ale może również powodować poparzenia skóry. Powinniśmy więc zadbać o to, aby skóra była odpowiednio chroniona. Idealnym rozwiązaniem będzie stosowanie preparatów z filtrem przeciwsłonecznym. Nie musisz jednak kupować drogeryjnych kosmetyków. Wykorzystaj naturalne produkty, które gwarantują ci ochronę przed promieniami słonecznymi.