Tag: Przepisy na zdrowe kanapki dla dzieci

Kanapki Angry Birds

Jak zrobić kanapki Angry Birds?

Odżywianie Dziecka
Wszystkie dzieci na całym świecie z pewnością znają Angry Birds czyli Wściekłe Ptaki. Jeśli Twoje dziecko jest również fanem tej gry, wówczas możesz zachęcić je do jedzenia przygotowując kanapki wyglądające identycznie jak główni bohaterowie. A zatem do dzieła!
Kanapka dla niejadka - domek dla ptaszków

Jak zrobić kanapkę - domek dla ptaszków?

Kanapki
Jeśli twoje dziecko wybrzydza i nie je "normalnych" kanapek to proponuję zrobić dla niego kanapkę o wyglądzie domku dla ptaszków. Do kanapki możesz dodać cokolwiek chcesz, bo i tak nie będzie tego widać na pierwszy rzut oka. Jeśli chcesz, możesz wykonać również koronę drzewa z różyczek brokułów a pień ze szparaga - będą dobrze smakować wraz z dipem czosnkowym.
Kanapka dla niejadka - zajączek

Jak zrobić kanapkę - zajączek?

Kanapki
Poniżej przedstawiam pomysł na kanapkę dla niejadka o wyglądzie zajączka trzymającego marchewkę. W poniższym przepisie kanapka ta jest "piętrowa" jednak możesz pominąć jej dolną część i podać kanapkę liściu sałaty. Na talerzu możesz dodatkowo namalować ketchupem kilka kwiatków.
Kanapka dla niejadka - lew

Jak zrobić kanapkę - lew?

Odżywianie Dziecka
Jeśli Twoja pociecha lubi Króla Lwa to z pewnością zechce zjeść taką oto kanapeczkę. Aby kanapka nie była sucha możesz "skleić" wszystkie składniki ze sobą za pomocą majonezu.


Podobne porady

dynie Angry Birds

Jak zrobić dynie na Halloween - Angry Birds?

Dekoracje na Halloween
Angry Birds to absolutny hit ostatnich miesięcy. Gra ta zawładnęła milionami właścicieli telefonów i smartfonów. Tym bardziej dynie przemalowane na postaci z tej gry w tym roku będą obiektem zachwytu i pożądania. To bez wątpienia najbardziej oryginalna dekoracja na Halloween.