Tag: Kolor włosów

Kolor włosów

Jak wybrać kolor farby do włosów?

Farbowanie włosów
Nie wiesz na jaki kolor zafarbować włosy? Kiedyś wybór koloru był zdecydowanie łatwiejszy. Do wyboru był brąz, blond i czary. Teraz na półkach są farby do włosów w setkach różnych odcieni od platynowego blondu do smolistej czerni. Co więcej - do wyboru masz jeszcze mniej tradycyjne kolory jak różowy czy zielony. Tak czy owak - zły wybór koloru włosów może przysporzyć Ci niepotrzebnego czerwonego rumieńca na twarzy.
włosy farbowane

Jaki kolor włosów odmładza?

Farbowanie włosów
Kolor włosów jest dla naszego wyglądu kwestią fundamentalną. Nieważne jak bardzo byłby piękny lub modny, jeśli nie będzie pasować do naszej karnacji i cech twarzy, na pewno nas postarzy. Poniżej dowiesz się jak dobrać kolor włosów, który nie tylko będzie ci pasować, ale również odmłodzi twoje rysy.
farbowanie włosów

Jak wybrać kolor włosów?

Farbowanie włosów
Gdy decydujesz się zafarbować włosy (zwłaszcza po raz pierwszy), stajesz przed poważnym problemem „Jaki kolor wybrać?”. Odpowiedzi nie znajdziesz w kobiecych czasopismach, nie poskutkuje również wybranie najładniejszego odcienia z próbnika. Wybór koloru włosów zależy od wielu czynników, przede wszystkim od rodzaju karnacji. Dobrze dobrany kolor podkreśla oczy i współgra z odcieniem cery. Źle dobrany sprawia, że wyglądamy nienaturalnie, a często również dodaje lat. Jak więc wybrać kolor włosów dla siebie? Dowiesz się tego poniżej.
wlosy

12 interesujących faktów na temat włosów

Pielęgnacja włosów
Podobnie jak paznokcie, ręce, palce czy twarz, twoje włosy wiele o tobie mówią. Tak cienkie i delikatne, a jednocześnie wytrzymałe. Codziennie poświęcamy im dużo czasu, pielęgnując je i układając. Teraz pora na kilka ciekawostek, z których niejedna może nas zaskoczyć. Oto, czego prawdopodobnie nie wiedziałaś o ludzkich włosach.