Tag: Drinki z arbuzem przepisy

drink z arbuza i wódki

Jak zrobić drinka z arbuza i wódki?

Drinki Alkoholowe
Co orzeźwi w lecie lepiej, niż arbuz? Drink z arbuza i wódki! Te cudowne, soczyste owoce nie tylko wspaniale smakują i gaszą pragnienie. Są również doskonałym źródłem witaminy C. I kto zarzuci ci teraz, że alkohol szkodzi zdrowiu?
napój z arbuza i lemoniady

Jak zrobić orzeźwiający napój z arbuza i lemoniady?

Drinki i Napoje Bezalkoholowe
Szukasz orzeźwienia w upalne letnie dni? Nic nie ugasi twojego pragnienia lepiej, niż napój z arbuza i lemoniady. Jego przygotowanie nie zajmie ci więcej, niż 10 minut, a każdy łyk tego, co otrzymasz upewni cię w przekonaniu, że było warto.
mojito arbuzowe

Jak zrobić mojito arbuzowe?

Drinki Alkoholowe
Klasyczne mojito to drink idealny na każdą porę roku, ale wymieszane z soczystym arbuzem staje się królem letniej imprezy. Pokochasz tego drinka za jego orzeźwiający smak. Miłość między wami może kazać się tak silna, że ciężko będzie ci się z nim rozstać. Uważaj jednak, jeśli rano nie chcesz powitać swego lubego słowami „Kochanie, dziś boli mnie głowa”.


Podobne porady

lody arbuzowe

Jak zrobić lody arbuzowe z alkoholem?

Lody
Arbuzy to najlepsze owoce na lato. Są orzeźwiające i soczyste, a najlepiej smakują po wyjęciu z lodówki. Dlaczego więc nie pójść tym tropem i nie przygotować pysznych lodów arbuzowych? Ich smak będzie jeszcze bogatszy, gdy dodamy do nich rumu. Uwaga! Przepis wyłącznie dla dorosłych smakoszy.

Jak zrobić margaritę w arbuzie?

Drinki Alkoholowe
Arbuzowe kieliszki z arbuzową margaritą. Wszystko wygląda lepiej w miniaturze - nawet koktajle! Te maleńkie shoty podawane są w kieliszkach zrobionych z miąższu arbuza, zatem po wypiciu można je zjeść.
Gazpacho arbuzowe

Jak zrobić gazpacho arbuzowe?

Zupy
W gorące dni gotowanie czegokolwiek lub pieczenie jest absurdem, gdyż jeszcze bardziej wzrasta temperatura w pomieszczeniu. Poza tym, gdy na zewnątrz jest ponad 30 stopni, to czy mamy ochotę jeść dodatkowo gorące dania? Raczej nie. Dlatego proponuję pyszne i zdrowe gazpacho arbuzowe. Zrobisz je szybko i bez gotowania!

Jak zrobić lody arbuzowe?

Lody
Arbuzy są pyszne i świetnie gaszą pragnienie, jednak kiedy sam arbuz to za mało, wówczas polecam wykonanie pysznych lodów arbuzowych. Smakują wyśmienicie, są dobre na gorące dni i dodatkowo dzieci je uwielbiają. Aby je przygotować będziesz potrzebować foremek do lodów na patyku, których ceny zaczynają się już od 10 zł (w sklepach internetowych).
smoothie arbuzowo-kokosowe

Jak zrobić smoothie arbuzowo-kokosowe?

Koktajle Owocowe
Orzeźwiająca i zdrowa propozycja na letnie upały. Słodki i soczysty arbuz wyjątkowo dobrze komponuje się z aromatyczną, lekko słoną wodą kokosową. Nutka mięty i limonki stanowią idealne uzupełnienie całego smoothie. Doskonale ochładza i gasi pragnienie.