Tag: Drinki z arbuzem przepisy

drink z arbuza i wódki

Jak zrobić drinka z arbuza i wódki?

Drinki Alkoholowe
Co orzeźwi w lecie lepiej, niż arbuz? Drink z arbuza i wódki! Te cudowne, soczyste owoce nie tylko wspaniale smakują i gaszą pragnienie. Są również doskonałym źródłem witaminy C. I kto zarzuci ci teraz, że alkohol szkodzi zdrowiu?
napój z arbuza i lemoniady

Jak zrobić orzeźwiający napój z arbuza i lemoniady?

Drinki i Napoje Bezalkoholowe
Szukasz orzeźwienia w upalne letnie dni? Nic nie ugasi twojego pragnienia lepiej, niż napój z arbuza i lemoniady. Jego przygotowanie nie zajmie ci więcej, niż 10 minut, a każdy łyk tego, co otrzymasz upewni cię w przekonaniu, że było warto.
mojito arbuzowe

Jak zrobić mojito arbuzowe?

Drinki Alkoholowe
Klasyczne mojito to drink idealny na każdą porę roku, ale wymieszane z soczystym arbuzem staje się królem letniej imprezy. Pokochasz tego drinka za jego orzeźwiający smak. Miłość między wami może kazać się tak silna, że ciężko będzie ci się z nim rozstać. Uważaj jednak, jeśli rano nie chcesz powitać swego lubego słowami „Kochanie, dziś boli mnie głowa”.


Podobne porady

lody arbuzowe

Jak zrobić lody arbuzowe z alkoholem?

Lody
Arbuzy to najlepsze owoce na lato. Są orzeźwiające i soczyste, a najlepiej smakują po wyjęciu z lodówki. Dlaczego więc nie pójść tym tropem i nie przygotować pysznych lodów arbuzowych? Ich smak będzie jeszcze bogatszy, gdy dodamy do nich rumu. Uwaga! Przepis wyłącznie dla dorosłych smakoszy.
Drink arbuzowy

Jak zrobić drinka arbuzowo-ogórkowego?

Drinki Alkoholowe
Nic nie przypomina gorącego lata tak jak zimny drink o arbuzowym smaku. Przepis jest nieco zmodyfikowany. Oprócz soku z arbuza drink zawiera również orzeźwiający sok z ogórka i limonki.
Gazpacho arbuzowe

Jak zrobić gazpacho arbuzowe?

Zupy
W gorące dni gotowanie czegokolwiek lub pieczenie jest absurdem, gdyż jeszcze bardziej wzrasta temperatura w pomieszczeniu. Poza tym, gdy na zewnątrz jest ponad 30 stopni, to czy mamy ochotę jeść dodatkowo gorące dania? Raczej nie. Dlatego proponuję pyszne i zdrowe gazpacho arbuzowe. Zrobisz je szybko i bez gotowania!
słony pies

Jak zrobić drinka Słony Pies?

Drinki na Sylwestra
Salty Dog, czyli Słony Pies to wytrawny long drink. Podaje się go albo przed posiłkiem wraz z przekąskami dla pobudzenia smaku, albo tuż po nim. Drink ten jest banalnie prosty w wykonaniu, do jego zrobienia nie będziesz potrzebować też trudno dostępnych czy po prostu drogich składników. Zaserwuj Słonego Psa swoim znajomym na najbliższej imprezie sylwestrowej! Na pewno znajdzie swoich amatorów!
Orzeźwiający napój na upalne dni

Orzeźwiający napój na upalne dni

Soki
Lato kojarzy się wszystkim z upałem i słońcem. W takie piękne dni powinniśmy jednak zadbać o prawidłowe nawodnienie organizmu. Połącz przyjemne z pożytecznym i wypróbuj domowy napój orzeźwiający, który idealnie ugasi pragnienie i nawodni nasz organizm. Dokładny przepis na taki napój znajdziesz poniżej.