Tag: Bombki choinkowe ręcznie robione

bombki ze zdjęciami

Jak zrobić świąteczne bombki ze zdjęciami?

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Jeśli chcesz stworzyć oryginalne ozdoby na tegoroczne święta, przygotuj niesamowite bombki z własnym zdjęciem. Możesz również podarować je swoim bliskim, którzy z pewnością będą zachwyceni. Stwórz świąteczne drzewko pełne niesamowitych ozdób. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak je wykonać, przeczytaj poniższe wskazówki.
bombki na choinkę

Jak ozdobić bombki na choinkę farbą puchnącą?

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Pomysł może i banalny – choć w sumie nie do końca. Jeśli masz stare zwykłe szklane lub jednokolorowe bańki, możesz je przemienić w zupełnie nowe. Nie musisz się ich pozbywać. Jak tego dokonać? Otóż wystarczy odrobina ciekawej farby, sprawne dłonie i chęci. Podpowiem Wam jak ozdobić stare bańki i nadać im nowego, ciekawego wyglądu.
Mikołaj na bombce

Jak narysować mikołaja na bombce?·

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Rysowanie na bombkach choinkowych jest wspaniałą zabawą zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. Nie jest to trudne zaś ręcznie malowane bombki będą pamiątką na wiele lat. Poniżej przedstawiam krok po kroku sposób malowania mikołaja na bombce.
bombki ozdobione płytą cd

Jak ozdobić bombki płytą CD?·

Choinka
Chcesz w prosty i niedrogi sposób rozświetlić świąteczną choinkę? Wykorzystaj w tym celu niepotrzebne lub zniszczone płyty CD i DVD. Ich tęczowo mieniąca się powierzchnia będzie stanowić doskonałą ozdobę bombek choinkowych. Efekt będzie jeszcze lepszy, gdy bombki ozdobimy mozaiką. Więcej szczegółów znajdziesz poniżej.
bombka styropianowa z cekinami

Jak ozdobić bombkę choinkową cekinami?

Choinka
Jaki jest szybki i tani sposób na rozświetlenie choinki bez użycia światełek? Mieniące się różnymi kolorami bombki z cekinów! Nie musisz inwestować w nie dużo pieniędzy, ani szukać ich na Allegro. Takie bombki z łatwością wykonasz sama, wykorzystując garść cekinów i styropianowe kulki. To również świetny projekt, w który możesz zaangażować swoje dziecko. Szczegóły poniżej.
Bombki ozdobione bibułą

Jak ozdobić bombki bibułą?

Choinka
Ozdobienie bombek choinkowych bibułą jest bardzo proste i wymaga stosunkowo mało pracy. Nie jest to również trudne ani nie wymaga dokładności zatem bombki mogą ozdobić w ten sposób również dzieci.

Jak ozdobić szklaną bombkę - galaxy?·

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Jesteś fanką wzoru galaxy? Jeśli tak, to proponuję wykonanie w tym roku super modnych bombek na choinkę. Ich zrobienie jest naprawdę proste i zajmuje tylko 5 minut.

Jak zrobić bombki z brokatem w środku?·

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Bombki choinkowe ozdobione brokatem robią duże wrażenie na dzieciach. Niestety, bardzo szybko może okazać się, że w brokacie są nie tylko choinkowe ozdoby, ale również ręce i ubrania twojego dziecka. Jak tego uniknąć? To proste, wystarczy zrobić bombki z brokatem w środku. Twoja pociecha na pewno będzie zachwycona efektem finalnym.

Jak ozdobić bombkę cekinami?·

Choinka
Dekorowanie styropianowych bombek cekinami jest dość pracochłonne i wymaga wiele cierpliwości jednak warto. Cekinowe bombki pięknie odbijają światełka choinki i są wspaniałą ozdobą.
ozdoby z pomponów

Jak zrobić ozdoby na choinkę z pomponów?

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Zimą lubimy otaczać się ciepłymi i miłymi w dotyku rzeczami. Z prawdziwą przyjemnością wylegujemy się na pluszowej kanapie, otuleni mięciutkim polarowym kocem. Uwielbiamy płaszczyki podbite ciepłym futerkiem oraz czapki, szaliki i rękawiczki zrobione z przytulnej włóczki. Czemu więc nie zrobić równie przytulnych i miękkich ozdób na choinkę? Mają one wiele zalet, robi się je bardzo szybko, nie stanowią zagrożenia dla małych dzieci (pomijając druciany element drugiej z ozdób) i na pewno się nie stłuką.