Tag: Prostowanie włosów

prostowanie włosów

Jak prostować włosy?

Prostowanie włosów
Masz dosyć niepokornych, kręconych i pofalowanych włosów? Marzysz o nowej, eleganckiej fryzurze? Zastosuj się do poniższych rad i ciesz się wspaniałymi prostymi włosami!
proste włosy

Jak wyprostować włosy bez prostownicy?

Prostowanie włosów
My ludzie jesteśmy obecnie tak ekscentryczni, że poświęcamy nasz czas nawet martwym komórkom naszego ciała. Ale czemu nie, jeżeli te komórki to nasze włosy? Zdrowe lśniące włosy są atutem urody, ale ostatnio modne są włosy proste, a prostownica bardzo je niszczy. Jeżeli więc chcesz mieć proste włosy bez użycia prostownicy, przeczytaj poniższe wskazówki.

Jak wyprostować włosy kręcone?

Fryzury
Tym razem Pani Agnieszka stylistka Kliniki Handsome Men, pokaże jak wyszczuplić twarz po przez wyprostowanie włosów kręconych i gładkie upięcie. Jest to doskonała propozycja dla osób, które wybierają się na eleganckie przyjęcie. Z pewnością będziecie zadowolone z efektu, ponieważ fryzura pięknie modeluje twarz oraz dodaje szyku. Poniżej znajdziecie filmik, dzięki któremu będziecie mogły wypróbować zaproponowane uczesanie na sobie.

Jak prostować włosy prostownicą?

Fryzury
Fryzjer Kliniki Handsome Men pokaże dziś jak zmienić fryzurę przy użyciu prostownicy. Dzięki dostępnym na rynku sprzętom fryzjerskim, możesz w krótkim czasie odmienić swój image.
Proste włosy

Sposoby na proste włosy

Pielęgnacja włosów
"Włosy proste dodadzą Ci elegancji!" - nie raz pewnie słyszałaś takie stwierdzenie. Fakt, proste włosy są klasyczne i wiecznie modne. Nie wiele osób zostało nimi obdarzonych przez naturę. Zazwyczaj trzeba im trochę pomóc, by stały się gładkie, bez puszenia i "wywinięć". Najczęściej w ruch idzie prostownica. Jest ona jednak bardzo szkodliwa dla struktury włosa. Dlatego lepiej postawić na inne opcje, a jest ich wiele! Obecnie na rynku kosmetycznym istnieje wiele preparatów, które pomogą nam w uzyskaniu prostej i gładkiej fryzury. Wystarczy się przejść do drogerii. Dla niektórych uzyskanie takiego efektu będzie jeszcze prostsze. Czasem bowiem wystarczy odpowiedni szampon i szczotka. Są też osoby, które mają proste włosy, ale nie wiedzą jak je pielęgnować. Bez obaw, to też wyjaśnimy! Zatem do dzieła!
prostowanie włosów

Jak prostować włosy żeby się nie niszczyły?

Prostowanie włosów
Każda kobieta marzy o pięknych, lśniących i zdrowych włosach. Jednak ciągłe ich prostowanie, używanie suszarek, lokówek do włosów, lakierów, farb oraz działanie słońca sprawia, że nasze włosy bardzo często są niezwykle zniszczone. Jednak nie potrafimy zrezygnować z prostowania włosów. Jeżeli pragniesz by Twoje włosy były zdrowsze i chcesz je prostować w najbardziej właściwy sposób, zapoznaj się z poniższymi wskazówkami.
Suszenie włosów na okrągłej szczotce

Jak suszyć włosy na okrągłej szczotce?

Prostowanie włosów
Suszenie włosów na szczotce sprawia, że włosy są o wiele gładsze przez co bardziej się błyszczą i wyglądają na zdrowsze. Suszenie w ten sposób nie jest trudne, jednak wymaga nieco praktyki.
proste włosy

Jak mieć proste włosy na dłużej?

Prostowanie włosów
Włosy są idealnie proste zaraz po prostowaniu, jednak efekt ten nie utrzymuje się tak długo, jakbyśmy tego chciały. Po kilku godzinach włosy puszą się, kręcą, wywijają. Chcesz, aby Twoje włosy były proste przez cały dzień musisz zastosować kilka sztuczek, aby im w tym pomóc. Sztuczki te wymienione są poniżej.

10 faktów dotyczących prostowania włosów

Prostowanie włosów
Pomimo tego, że loki i fale na włosach są coraz bardziej modne, to wiele z nas i tak najbardziej lubi włosy proste. Są one kobiece i pasują zarówno na co dzień ja i na eleganckie okazje. Jeśli często prostujesz swoje włosy to musisz wiedzieć o kilku rzeczach, o których prawdopodobnie nikt ci wcześniej nie powiedział.
lśniące włosy

Jak układać włosy, żeby były lśniące?

Stylizacja fryzur
Też nie możesz wyjść ze zdumienia widząc dziewczynę z przysłowiowym „sianem na głowie”, która po wyjściu z salonu fryzjerskiego dumnie prezentuje idealnie gładkie i lśniące pukle włosów? Tajemnica hollywoodzkiego blasku tkwi nie tylko w odpowiedniej pielęgnacji. Składa się na to również właściwa stylizacja fryzury, która potrafi wydobyć blask z nawet najbardziej niesfornych włosów. Poniżej znajdziesz odpowiedź na nurtujące cię pytanie: jak oni to robią? To pierwszy krok do pięknych i lśniących włosów.