Tag: Ciasto czekoladowe przepisy kulinarne

ciasto czekoladowe

Jak zrobić łatwe ciasto czekoladowe?

Ciasta
Placek który jest niezapomnianym ulubieńcem naszego dzieciństwa, w którym jest dużo czekolady i jeszcze raz dużo czekolady. Dzisiaj również nie narzekamy na sporą ilość gęstej najlepiej mlecznej czekolady, zwłaszcza w ciastach. Ten artykuł przedstawia unikalny i może tez powszechny sposób przygotowania ciasta czekoladowego.
ciasto z kubka z nutellą

Jak zrobić ciasto z kubka z Nutellą?

Ciasta
Czasem każdemu z nas zdarzy się taka chwila, w której mamy ochotę na kawałek pysznego czekoladowego ciasta. Co zrobić, jeśli nie przepadamy za pieczeniem, nie mamy na to czasu lub po prostu nie chcemy piec od razu całej blachy? Zamiast wybierać się do cukierni, pomaszerujmy do kuchni i zróbmy szybkie ciasto czekoladowe z kubka. Ono nie może się nie udać!

Jak zrobić szybkie ciasto z czekoladą?

Ciasta
Niezależnie od tego, jak dokładnie zaplanujemy nasz dzień, nie możemy przewidzieć wszystkiego. Nieoczekiwani goście są już w drodze, a ty nie masz nic słodkiego. Zegar zaczyna wybijać, a ty masz tylko tyle czasu, aby pobieżnie posprzątać dom. Nie chcesz podawać gościom paluszków, krakersów czy ciastek ze sklepu. W takiej sytuacji skorzystaj z naszego przepisu na ekspresowe, czekoladowe ciasto. Wystarczy klika składników i niesamowity deser jest gotowy.