Tag: Pomysł na śniadanie dla niejadka

kanapki myszki

Jak zrobić kanapki myszki z serka topionego?

Zimne śniadania
Twoje dziecko to największy niejadek w klasie? W żaden sposób nie możesz go nakłonić do jedzenia czegokolwiek prócz cukierków i ciastek? Może wystarczy jedynie zmiana sposobu podania posiłku, by udało się przekonać malca, że to, do czego do tej pory się uprzedzał, w rzeczywistości jest naprawdę smaczne? Może spodobają mu się kanapki myszki przedstawione na zdjęciu obok? Nie dowiesz się, dopóki nie spróbujesz. Przepis poniżej.
Zapiekanki - sygnalizacja świetlna

Jak zrobić zapiekanki - sygnalizacja świetlna?

Potrawy z jajka
Poniżej przedstawiam prosty sposób na zamienienie śniadania w sygnalizację świetlną. Zamiast ogórka zielonego możesz użyć szczypiorku - będzie jeszcze smaczniejsze.

Jak zrobić łabędzia z jabłka?

Desery Owocowe
Twoje dziecko nie chce zjeść jabłka? Zrób z niego łabędzia a szybko znajdzie się w brzuszku malucha. Takiego jabłkowego łabędzia możesz podawać ze słodką śmietaną do maczania.

Jak zrobić śniadanie dla dziecka - Królewna Śnieżka?

Zimne śniadania
W prosty sposób możesz zrobić pyszne i odżywcze śniadanie dla swojego niejadka. Upewnij się jednak wcześniej, że dziecko oglądało Królewnę Śnieżkę. Przepis ten stworzony został przez Samanthę Lee z Malezji.

Jak zrobić zabawne kanapki dla dzieci - ZOO?·

Odżywianie Dziecka
Jeśli nie lubisz spędzać dużo czasu w kuchni na gotowaniu i przygotowywaniu różnorakich potraw dla twojego malucha, który nic nie chce jeść to z pewnością zainteresują cię poniższe pomysły na kanapki. Wyglądają zabawnie i przedstawiają zwierzątka, które każde dziecko przecież kocha.

Jak zrobić chleb w kształcie misia?

Przepisy na chleb
Taki chlebek z pewnością zachęci do jedzenia każde dziecko. Zwłaszcza jak będzie jeszcze świeży, pachnący i chrupiący. Nie ma nic lepszego na śniadanie!
kanapka do szkoły dla dziecka

Jak zrobić maluchowi śniadanie do szkoły z okazji Dnia Dziecka?

Przepisy na chleb
Wiele osób uważa, że śniadanie to najważniejszy posiłek w ciągu dnia. Trudno się z tym nie zgodzić, szczególnie jeśli mamy dzieci. Zdrowy i sycący posiłek dostarczy naszym pociechom mnóstwo energii na cały dzień. Podany w atrakcyjny sposób zainteresuje nawet największego niejadka. Dzień Dziecka już coraz bliżej, zatem warto wyczarować coś smakowitego i wyjątkowego. Poniżej znajdziecie wskazówki, które pomogą wam w wykonaniu kanapeczki w kształcie Izabeli, postaci z Fineasza i Ferba – ulubionej kreskówki wielu dzieci oraz ich rodziców.