Tag: Aniołek bożonarodzeniowy

aniołki na Boże Narodzenie

Jak zrobić świąteczne ozdoby - aniołki?

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Każdy z nas może samodzielnie wykonać świąteczne ozdoby. Z pewnością myślisz, że jest to bardzo trudne zadanie – nic bardziej mylnego. Wystarczy jedynie odrobina chęci i trochę wolnego czasu. Własnoręcznie wykonane świąteczne ozdoby w kształcie aniołka mogą być doskonałym prezentem dla najbliższych i mogą stanowić wspaniałą dekorację dla domu. Przeczytaj poniższe wskazówki, aby dowiedzieć się, jak wykonać aniołki.
Aniołek na choinkę - projekt dla dzieci

Jak zrobić aniołka na choinkę?

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Poniżej przedstawiam prosty sposób na zrobienie aniołka z materiałów, które z pewnością posiadasz w domu. Projekt jest przeznaczony dla młodszych dzieci.

Jak zrobić aniołki z papilotek do muffinek?·

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Marzy ci się choinka przystrojona własnoręcznie wykonanymi ozdobami? Nie masz zbyt wiele czasu lub talentu do robienia skomplikowanych projektów? Zrób urocze aniołki z papilotek. Spodobają się one szczególnie miłośnikom stylu retro.

Jak zrobić aniołka na choinkę z drutu?·

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Uroczy aniołek ze zwiniętego w spiralę drutu może stanowić naprawdę oryginalną świąteczną dekorację twojego domu. Ozdoba ta jest niedroga i dość prosta w wykonaniu. Potrzeba tylko trochę czasu i cierpliwości. Zatem do dzieła!
aniołek na choinkę

Jak zrobić aniołka na choinkę z patyczków po lodach?

Choinka
Boże Narodzenie za pasem! Nim się obejrzysz nadejdzie dzień, w którym wspólnie z resztą rodziny ubierzesz świąteczne drzewko. Chcesz, by w tym roku wyglądało ono naprawdę wyjątkowo? Zawieś na nim urocze aniołki zrobione z patyczków po lodach. Jeśli masz dzieci, koniecznie zaproś je do współpracy. Te śliczne aniołki to również doskonały pomysł na oryginalny świąteczny prezent dla kogoś bliskiego.
anielskie skrzydła

Jak zrobić anielskie skrzydła z filtrów do kawy?

Choinka
Anielskie skrzydła są takie piękne… No dobrze, tak naprawdę nikt nie widział prawdziwego anioła, a więc także i jego skrzydeł. Ale te wszystkie anielskie postacie namalowane na obrazach mają zawsze piękne, białe, puszyste, często mieniące się w słońcu skrzydła. Można się nimi zainspirować i zrobić śliczną choinkową ozdobę w ich kształcie. Wszystkie rzeczy, których będziesz potrzebować tylko trzech rzeczy, najprawdopodobniej masz u siebie w domu.
aniołek na choinkę

Jak zrobić aniołka na choinkę z żołędzia?

Choinka
Twoje dzieci uwielbiają robić figurki z szyszek, żołędzi i kasztanów? Takie zabawy nie muszą być tylko domeną jesieni. Z żołędzi i liści można stworzyć urocze aniołki, które zawisną na bożonarodzeniowym drzewku. Szczegółową instrukcję jak to zrobić znajdziesz w dalszej części artykułu. Nie daj się dłużej namawiać, tylko wołaj dzieci i zasiadajcie do pracy, która będzie dla wszystkich prawdziwą frajdą!


Podobne porady

Jak zrobić aniołki na choinkę z papilotek?·

Babeczki i Muffinki
Takie ozdoby choinkowe wykonasz za pomocą kolorowych papilotek do muffinek lub ze zwykłego kolorowego papieru. Do ich przygotowania będziesz potrzebować również akrylowych koralików dostępnych w sklepach hobbystycznych.