Tag: Warkocz dobierany pod spód

warkocz dobierany

Jak zrobić warkocz dobierany?

Fryzury
Prosty i zawsze elegancki sposób na upięcie włosów. Warkocz dobierany to klasyk wśród warkoczy. Jego wykonanie wbrew pozorom wcale nie jest trudne, ale trzeba się nieco przestawić, ponieważ – w przeciwieństwie do tradycyjnego warkocza – w tym przypadku poszczególne pasma włosów zaplatamy jedno pod drugie. Wystarczy jednak odrobina wprawy i już możemy się cieszyć piękną fryzurą podobną do tej widocznej na zdjęciu obok.
warkocz dobierany z przodu głowy

Jak zrobić warkocz dobierany z przodu głowy?·

Fryzury
Ta fryzura to świetny sposób na poradzenie sobie z niesfornymi włosami znajdującymi się z przodu. Bazuje ona na warkoczu dobieranym, który powstaje poprzez zaplatanie poszczególnych pasm jedno pod drugie. Jeśli jeszcze nie umiesz zaplatać takiego warkocza, radzę poćwiczyć chwilę, zanim przystąpisz do robienia tej fryzury. Instrukcję krok po kroku znajdziesz na przykład tutaj. Teraz możesz śmiało przystąpić do kolejnego etapu, jakim jest wykonanie warkocza dobieranego z przodu głowy.


Podobne porady

warkocz dobierany z boku głowy

Jak zrobić warkocz dobierany z boku głowy?·

Koki i upięcia
Fryzury z warkoczem to absolutny hit tego sezonu. Są nie tylko modne, ale przede wszystkim bardzo wygodne. Absolutny prym w tej dziedzinie wiedzie tzw. warkocz dobierany. Można wykonać go w wielu wersjach. Ja polecam warkocz dobierany z boku głowy. Tworzy on ciekawą fryzurę, która wygląda atrakcyjnie z każdej strony. Wbrew pozorom, zaplecenie takiego warkocza wcale nie jest trudne. Wymaga jedynie odrobiny ćwiczeń i znajomości techniki. Poniżej znajdziesz instrukcję krok po kroku jak zapleść warkocz dobierany z boku głowy.
kok z warkoczem francuskim

Jak zrobić kok z warkoczem francuskim?

Koki i upięcia
Kok upięty na czubku głowy to bardzo ładna i wygodna fryzura. Jednak o niebo większe wrażenie robi ten sam krok w połączeniu z warkoczem francuskim. Taka kombinacja nadaje upięciu szyk i elegancję sprawiając, że doskonale sprawdzi się nie tylko na co dzień, ale i na specjalne okazje. Co więcej – pozwoli ci ujarzmić wszystkie niesforne kosmyki. To co, zaczynamy?
warkocz dobierany podwijany

Jak zrobić warkocz dobierany podwijany?

Fryzury
Warkocz wykorzystany do zrobienia tej fryzurki często nazywany jest holenderskim, w opozycji do zaplatanego odwrotnie warkocza francuskiego. Zasada jest jednak podobna. Podwinięcie i upięcie warkocza na karku sprawia, że cała fryzurka wygląda niezwykle elegancko i romantycznie. Tutaj znajdziesz instrukcję ze zdjęciami krok po kroku jak ją wykonać.