Tag: Serce obrazy

Obraz - serce z nitki

Jak zrobić obraz - serce z nitki?

Sztuka i akcesoria
Ten obraz bardzo dobrze się prezentuje i jest niezwykle łatwy do wykonania. Jeśli brakuje ci w pomieszczeniu czerwonych dodatków, to jest to projekt dla ciebie.


Podobne porady

aniołek

Jak narysować świątecznego aniołka?

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Chcesz narysować aniołka, ale nie wiesz jak to zrobić? To naprawdę nic trudnego. Nie trzeba nawet posiadać wyjątkowych zdolności plastycznych. Poniżej znajdziesz wskazówki, jak w prosty sposób narysować świątecznego aniołka.
lampion z nitki

Jak zrobić lampion z nitki?

Materiały i elementy dekoracyjne
Nie masz pomysłu na dekorację stołu, czy oprawę romantycznego wieczoru? Wystarczy kilka prostych zabiegów, aby samodzielnie zrobić lampion ze zwykłej nitki. A nitkę w domu na pewno masz. Jedyne, co musisz kupić, to utwardzacz do tkanin. Zatem – do pracy.
obraz z choinką z paproci

Jak zrobić świąteczny obraz z choinką z paproci?

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Choinka z paproci? Na święta wszystko jest możliwe. A wbrew pozorom taka właśnie choineczka stanowi bardzo atrakcyjną dekorację domu. Jeśli zatem masz chwilę wolnego czasu, zachęcam cię do wykonania tego projektu. Zdziwisz się jak łatwo wprowadzi on świąteczny nastrój do każdego wnętrza.

Jak zrobić obrazek z wielkanocnym króliczkiem?

Dekoracje Wielkanocne
Ten obrazek z wielkanocnym króliczkiem bardzo ładnie będzie się prezentować w minimalistycznych i skandynawskich wnętrzach. Jest on bardzo prosty i szybki w wykonaniu - nawet przez najmłodszych.

Jak zrobić ramkę z sentencją?

Sztuka i akcesoria
Z pewnością widziałaś wiele obrazków na ścianę z różnymi sentencjami. Są one teraz bardzo modne, zatem ich cena zwykle jest nieco zawyżona. Głównie występują one w języku angielskim, jednak zdarzają się również polskie wersje. Taką ramkę możesz wykonać samodzielnie w bardzo prosty sposób i co lepsze, co jakiś czas zmieniać sentencje na takie, które cię aktualnie inspirują. Jak to zrobić?
serce w ramce

Jak zrobić prezent na walentynki - akwarelowe serce w ramce?

Prezenty na Walentynki
Szukasz pomysłu na własnoręcznie zrobiony prezent walentynkowy? Moja dzisiejsza propozycja to artystyczne serce namalowane akwarelami oprawione w ciężką ramkę w nieco barokowym stylu. Jeśli właśnie myślisz, że ten projekt nie jest dla ciebie, bo nie jesteś artystą i nigdy nie malowałaś w ten sposób (albo w ogóle), przestań tak myśleć. Zdradzę ci sekret, dzięki któremu takie serce namalujesz w kilka minut. Jeśli nie podobają ci się bogato zdobione ramki, opraw swoje dzieło w minimalistyczną antyramę.
obrazek wielkanocny z pisanką z guzików

Jak zrobić obrazek wielkanocny z pisanką z guzików?

Dekoracje Wielkanocne
Szukasz prostego i taniego sposobu na wielkanocny wystrój domu? Obrazek z pisanką doskonale spełni to zadanie. Garść guzików, trochę kleju, kawałek kanwy i ramka – to cały koszt wykonania tego projektu. Instrukcję krok po kroku ze wszystkimi istotnymi wskazówkami znajdziesz w dalszej części porady. Być może pomysł spodoba ci się tak bardzo, że wykonasz cały zestaw wielkanocnych obrazków.