Tag: Lampion z papieru

lampion z papieru

Jak zrobić lampion z papieru (domek)?

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Jeżeli lubisz rękodzieła z papieru i poszukujesz pomysłu polecam wykonanie prostego a tym samym bardzo dekoracyjnego domku. Jego wykonanie może z pewnością być pracą grupową, jest zatem doskonałym pomysłem na zimowy wieczór. Dzieci bez większego problemu będą mogły sprostać jego wykonaniu. Nie zapominaj jednak o pomocy dorosłej osoby jeśli w grupie jest małe dziecko.
papierowe lampiony na Halloween

Jak zrobić papierowe lampiony na Halloween?

Dekoracje na Halloween
Do zrobienia tych pięknych lampionów nie potrzeba wiele, a efekt jest wspaniały. Zapoznaj się z poniższymi krokami, a przekonasz się, że i ty możesz mieć w domu tak piękne dekoracje. Do dzieła.
Lampion z papieru - zrób to sam

Jak zrobić lampion z papieru?·

Choinka
Szukacie sposobu na zrobienie ładnego lampionu z papieru? Wbrew pozorom nie ma nic prostszego. Takie urocze lampiony będą się pięknie prezentowały w altanie, możemy je również zawiesić na gałązkach drzewa lub na werandzie. Wprowadzą do waszego ogrodu, niesamowity, niemalże bajeczny klimat. Bez wątpienia wprawią w zachwyt wiele osób. Poniżej znajdziecie wskazówki, które pomogą wam w wykonaniu tych niezwykłych dekoracji.
ekologiczny lampion

Jak zrobić ekologiczny lampion z rolki po papierze toaletowym?

Materiały i elementy dekoracyjne
Kreatywnych projektów ciąg dalszy. Ostatnio pokazałam Wam jak ozdobić podgrzewacze paskami wyciętymi z rolek po papierze toaletowym. Teraz chciałam Wam zademonstrować coś jeszcze. Zrobić lampion i ozdobić go pierścieniami z rolki po papierze toaletowym. Sami popatrzcie.
ażurowy lampion z papieru

Jak zrobić ażurowy lampion z papieru?

Materiały i elementy dekoracyjne
Oto bardzo prosty projekt. Wykonać go może praktycznie każdy. Jeśli lubisz podgrzewacze, a znudziły Ci się już Twoje podstawki pod podgrzewcze – czas na coś zupełnie nowego! Zrób swój lampion, którym otoczysz swoje podgrzewacze. Możesz również w środek włożyć lampkę diodową – polecam ten sposób, jest dużo bezpieczniejszy i nie grozi pożarem.
lampion walentynkowy

Jak zrobić lampion walentynkowy?

Prezenty na Walentynki
Jeśli planujesz spędzenie wieczoru walentynkowego ze swoją sympatią w domowym zaciszu możesz odpowiednio do tego przygotować dom, wprowadzić miłosny nastrój. Idealnie sprawdzą się więc walentynkowe lampiony. Dzięki nim będzie przytulnie i romantycznie. Oto jak taki lampion wykonać.
Papierowe lampiony

Jak zrobić papierowe lampiony?·

Ozdoby Ogrodowe
Oświetlenie choinkowe możesz wykorzystać również latem w domu czy w ogrodzie. Wystarczy, że zrobisz małe papierowe lampiony na każdą z żaróweczek. Papierowe lampioniki możesz udekorować wedle uznania np. za pomocą kolorowej bibuły (krepiny).
balon z papierowego lampionu

Jak zrobić balon z papierowego lampionu?·

Inne projekty i wyroby
Czy marzyłeś kiedyś, żeby wsiąść do balonu i poczuć się wolny jak ptak unosząc się wysoko nad ziemią? Niektórzy potrafili przekuć te marzenia w rzeczywistość, inni muszą zadowolić się czymś znacznie skromniejszym. Na pocieszenie proponuję zrobić uroczy balonik z papierowego lampionu. Niech będzie on namiastką naszych marzeń.
lampiony z papieru

Jak zrobić wiosenny lampion z papieru?

Wyroby z papieru
Szukasz eleganckiego sposobu na udekorowanie wnętrza? Wystarczy brystol i odrobina bibuły, by zrobić śliczne lampiony pokazane na zdjęciu obok. Doskonale sprawdzą się one jako dekoracja stołu na wesele lub święta. Nie przejmuj się, jeśli pierwszy lampion, który zrobisz, nie będzie tak idealny jak ten na zdjęciu. Wycinanie drobnych elementów wymaga wprawy i precyzji, która przychodzi z czasem. Szablon wraz z instrukcją znajdziesz w dalszej części porady.