Tag: Kolorowe pasemka domowym sposobem

włosy farbowane kredą

Jak farbować włosy kredą?

Farbowanie włosów
Kredowanie włosów to łatwy, szybki i tani sposób ich zafarbowania, który każda z nas może wykonać w zaciszu własnego domu. To również bardzo modny trend, który widać także wśród wielu celebrytek. Żeby osiągnąć zadowalający efekt, trzeba jednak co nieco wiedzieć na ten temat. Istotny jest nie tylko wybór właściwego rodzaju kredy, ale odpowiedniego koloru - takiego , który będzie pasować do koloru naszych włosów. Tego wszystkiego dowiesz się poniżej.


Podobne porady

Robienie pasemek na włosach w domu

Jak zrobić pasemka na włosach?

Farbowanie włosów
Robienie pasemek w domu może być świetnym sposobem na zmienienie wyglądu bez konieczności wydawania pieniędzy u fryzjera. Oczywiście wymaga to trochę wiedzy i umiejętności, ale dzięki temu można zaoszczędzić naprawdę sporo, a poza tym jest to świetna, dająca satysfakcję zabawa.
kolorowa kreda

Jak zrobić kolorową kredę?

Projekty dla dzieci
To zadziwiające, że zrobić możemy praktycznie wszystko. Nawet kredę! To takie proste, a ucieszy niejednego dzieciaczka. Zrób ze swoim dzieckiem kolorową kredę, którą będzie mogło ono pomalować na chodniku coś ciekawego. Zabierz się za to już dziś, po kilka dni potrwa zastyganie kredy.
włosy ombre

Jak zrobić włosy ombre bez farbowania?·

Farbowanie włosów
Ombre szturmem podbiło głowy wielu gwiazd i celebrytów i wyszło na ulice. Jeśli i ty chcesz mieć włosy ombre, ale nie jesteś fanką farbowania włosów farbami możesz zastosować pewną sztuczkę. Co prawda jest to sztuczka zmywalna, ale zawsze możesz zmienić wygląd swoich włosów nawet na chwilę. A wystarczy zwykła kolorowa kreda i woda. Zobacz. Poniżej znajdziesz instrukcję ze zdjęciami.

Jak zrobić ciemne pasemka?

Stylizacja fryzur
Naszej klientce zaproponowaliśmy klasyczne pasemka w ciemniejszym odcieniu, wykonane za pomocą farby Topchic, delikatne strzyżenie oraz lekkie romantyczne fale. To właśnie one nadają całości uroku i sprawiają, że wygląda się bardzo dziewczęco. Jej wykonanie nie należy do najłatwiejszych, ale warto spróbować, ponieważ efekt końcowy jest spektakularny. Poniżej znajdziecie filmik, na którym stylista prezentuje, w jaki sposób wykonać fryzurę.
Kubek za farbą tablicową

Jak pomalować kubek farbą tablicową?

Szablony Dekoracyjne i Malarskie
Nie masz pomysłu na prezent? Walentynki już blisko, a ty dalej utknęłaś w martwym punkcie? Mamy prosty i łatwy pomysł na prezent, który z łatwością zrobisz w domu. Wystarczy odrobina farby i dobry pomysł, a stworzysz ciekawą przestrzeń do przesyłania miłosnych liścików.