Tag: Malowanie szyszek

Jak pomalować szyszki?·

Sztuka i akcesoria
Jesień za oknem zatem czas na zmianę dekoracji w domu. Poniżej przedstawiam prosty sposób malowania szyszek - poprzez ich maczanie w farbie. Szyszki pomalowane w ten sposób, w szczególności białą farbą wyglądają jak zrobione z porcelany.
choinka z szyszki

Jak zrobić małą choinkę z szyszki?

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Masz wrażenie, że wszyscy naokoło zaczynają mówić o przygotowywaniu bożonarodzeniowych prezentów i dekoracji? Nic dziwnego, w końcu święta już za progiem! Nim się obejrzysz, będziesz ubierać choinkę, układać pod nią podarunki dla najbliższych i szykować wigilijne potrawy. A co ze świątecznymi dekoracjami? Kilka dni przed Bożym Narodzeniem możesz nie mieć na to czasu. Zacznij robić je już dziś. Jeśli podobają ci się ozdoby zrobione z szyszek, z jednej z nich koniecznie wyczaruj uroczą małą choineczkę.


Podobne porady

mała łazienka

Jak powiększyć małą łazienkę?

Planowanie aranżacji wnętrz
Wiele osób, zwłaszcza mieszkających w blokach ma małe łazienki. Niestety nie da się ich fizycznie powiększyć, ale można sprawić, że będą wydawały się być większe niż są w rzeczywistości. Poniżej znajdziesz kilka porad co zrobić, aby twoja mała łazienka wydawała się być optycznie większa.
mała łazienka

Jak zaaranżować małą łazienkę?

Aranżacja wnętrz
Masz małą łazienkę i nie wiesz jak zorganizować w niej miejsce? Potrzebujesz pomysłów na różne schowki na kosmetyki, ręczniki i inne różne potrzebne w łazience rzeczy? Nie sztuka zastawić całą łazienkę szafeczkami i półeczkami, czyli po prostu ją zagracić. A gdzie wolna przestrzeń? Ona też powinna się gdzieś znaleźć, nawet w małej łazience. Jak więc zaaranżować małą łazienkę gustownie i elegancko, aby nie przedobrzyć? Wiadomo, że każda łazienka jest inna, ale mam nadzieję, że poniższe pomysły Cię zainspirują do zrobienia czegoś fajnego u siebie.
Mała łazienka

Jak urządzić małą łazienkę w bloku?

Aranżacja wnętrz
Jeśli twoja łazienka została okrzyknięta mianem najmniejszego pomieszczenia w domu nie przejmuj się. Są sposoby, żeby temu zaradzić. Może nie da się powiększyć jej metrażu ale z pewnością da się powiększyć ją wizualnie i zrobić z niej jak najbardziej praktyczne miejsce. W tym celu użyjemy kilku technik urządzania i dekorowania wnętrz. Dzięki temu łazienka będzie sprawiać wrażenie większej mimo tego samego metrażu.
wysuwana deska do krojenia

Jak zaaranżować małą kuchnię?·

Aranżacja wnętrz
Większość z nas nie może sobie pozwolić na wielką kuchnię, w której zmieścilibyśmy wszystkie niezbędne sprzęty i akcesoria. Gdy każdy centymetr kwadratowy zaczyna być na wagę złota, należy rozglądnąć się za sposobami umożliwiającymi zyskanie jak największej ilości miejsca. Sprytne rozwiązania i specjalne systemy do przechowywania żywności i akcesoriów służą nam w tym pomocą. Poniżej znajdziesz inspirujące przykłady najlepszych rozwiązań do małej kuchni. Spróbuj je wdrożyć u siebie.
choinka z patyczków

Jak zrobić małą choinkę z patyczków?

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Podobają ci się rustykalne akcenty w pomieszczeniu? A może cały twój salon jest urządzony w stylu bogatego wiejskiego dworku? W takim razie i na twojej choince powinny znaleźć się oryginalne rustykalne ozdoby, najlepiej zrobione własnoręcznie. Przyjrzyj się tej malutkiej choince zrobionej z kilku patyczków. Jeśli chcesz, by takie ozdoby zawisły w tym roku na twoim świątecznym drzewku, zapoznaj się z dalszą częścią porady.
szafa

Jak zagospodarować małą szafę?

Przechowywanie
Jeśli twoja szafa wydaje ci się zbyt ciasna, nie martw się. Można temu zaradzić na kilka sposobów. Dzięki właściwej organizacji jej zawartości, kilku dekoracyjnym trikom i odrobinie cierpliwości przekonasz się, że twoja mała szafa wcale nie jest taka ciasna. A wszystko przy minimalnym nakładzie finansowym. Wprowadź w życie przynajmniej kilka z poniższych rad, a raz na zawsze pożegnasz bałagan w szafie.