Tag: Malowanie szyszek

Jak pomalować szyszki?·

Sztuka i akcesoria
Jesień za oknem zatem czas na zmianę dekoracji w domu. Poniżej przedstawiam prosty sposób malowania szyszek - poprzez ich maczanie w farbie. Szyszki pomalowane w ten sposób, w szczególności białą farbą wyglądają jak zrobione z porcelany.
choinka z szyszki

Jak zrobić małą choinkę z szyszki?

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Masz wrażenie, że wszyscy naokoło zaczynają mówić o przygotowywaniu bożonarodzeniowych prezentów i dekoracji? Nic dziwnego, w końcu święta już za progiem! Nim się obejrzysz, będziesz ubierać choinkę, układać pod nią podarunki dla najbliższych i szykować wigilijne potrawy. A co ze świątecznymi dekoracjami? Kilka dni przed Bożym Narodzeniem możesz nie mieć na to czasu. Zacznij robić je już dziś. Jeśli podobają ci się ozdoby zrobione z szyszek, z jednej z nich koniecznie wyczaruj uroczą małą choineczkę.


Podobne porady

Jedzenie

Jak przechowywać dużą ilość jedzenia mając małą kuchnię?

Zakupy i Oszczędność
Wiele ludzi słyszało o pomyśle przechowywania większej ilości jedzenia (nie psującego się, czyli puszek, kasz, ryżów itp.) nawet przez kilka miesięcy, w razie nadejścia trudniejszych dni, w razie nagłej potrzeby itd. W większości domów, a już szczególnie mieszkań nie posiadamy spiżarni, w której moglibyśmy przechowywać dodatkowe produkty. Więc jak to zrobić, aby znaleźć miejsce na składowanie zapasów?
mała łazienka

Jak powiększyć małą łazienkę?

Planowanie aranżacji wnętrz
Wiele osób, zwłaszcza mieszkających w blokach ma małe łazienki. Niestety nie da się ich fizycznie powiększyć, ale można sprawić, że będą wydawały się być większe niż są w rzeczywistości. Poniżej znajdziesz kilka porad co zrobić, aby twoja mała łazienka wydawała się być optycznie większa.
mała łazienka

Jak urządzić małą łazienkę?

Aranżacja wnętrz
O ile nie mieszkasz w luksusowej willi z ogromną łazienką i garderobą, prawdopodobnie chciałabyś, by twoja łazienka wydawała się większa. Nawet bez dodawania nowej powierzchni możesz poczuć, że twoja łazienka jest większa, o ile dostosujesz się do zamieszczonych poniżej wskazówek. To prawda, że mała łazienka może być przytulna i intymna, ale może być także klaustrofobiczna i przygnębiająca. W zależności od stylu dekoracji, mała łazienka może być spokojna i wyrafinowana, urocza lub błyszcząca jak pudełko z biżuterią. Niezależnie od tego, jaki styl wybierzesz, mała łazienka zawsze będzie mała. Jednak, jeżeli zastosujesz odrobinę wizualnej magii, odpowiednie kolory i oświetlenie, możesz zmienić małą łazienkę w przytulne miejsce. Łazienka to bardzo szczególne miejsce, a teorie jak powiększyć przestrzeń mają tu większe zastosowanie, niż w innych pomieszczeniach w domu. Skorzystaj z poniższych wskazówek, a twoja łazienka zwiększy się optycznie. Co więcej, ty sama będziesz mieć poczucie, że jest większa, mimo że jej rozmiar się nie zmieni.
Mała kuchnia w bloku

Jak urządzić małą kuchnię w bloku?

Aranżacja wnętrz
Wykorzystanie przestrzeni w kuchni jest powracającym tematem w aranżacji wnętrz. A kiedy masz mniej miejsca, niż może chciałbyś to co możesz zrobić oprócz przeprowadzki czy wyburzenia ściany? Poniżej znajdziesz kilka użytecznych wskazówek, dzięki którym będziesz mieć mnóstwo miejsca na garnki, akcesoria kuchenne i jedzenie. Poza tym efektywne wykorzystanie przestrzeni sprawi, że twoja kuchnia będzie wyglądała na większą niż jest w rzeczywistości.
wysuwana deska do krojenia

Jak zaaranżować małą kuchnię?·

Aranżacja wnętrz
Większość z nas nie może sobie pozwolić na wielką kuchnię, w której zmieścilibyśmy wszystkie niezbędne sprzęty i akcesoria. Gdy każdy centymetr kwadratowy zaczyna być na wagę złota, należy rozglądnąć się za sposobami umożliwiającymi zyskanie jak największej ilości miejsca. Sprytne rozwiązania i specjalne systemy do przechowywania żywności i akcesoriów służą nam w tym pomocą. Poniżej znajdziesz inspirujące przykłady najlepszych rozwiązań do małej kuchni. Spróbuj je wdrożyć u siebie.
choinka z patyczków

Jak zrobić małą choinkę z patyczków?

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Podobają ci się rustykalne akcenty w pomieszczeniu? A może cały twój salon jest urządzony w stylu bogatego wiejskiego dworku? W takim razie i na twojej choince powinny znaleźć się oryginalne rustykalne ozdoby, najlepiej zrobione własnoręcznie. Przyjrzyj się tej malutkiej choince zrobionej z kilku patyczków. Jeśli chcesz, by takie ozdoby zawisły w tym roku na twoim świątecznym drzewku, zapoznaj się z dalszą częścią porady.