Tag: Szablony na dynie do wydruku

Wzory na dynie do wydrukowania

22 wzory na dynie do wydrukowania·

Dekoracje na Halloween
Nie masz pomysłu na dynie halloweenowe? Poniżej przedstawiam 22 wzory do wydrukowania, których możesz użyć do ozdobienia dyni na Halloween. Aby je wydrukować kliknij w obrazek, poczekaj, aż otworzy się nowa strona i kliknij jeszcze raz. Otwórz zdjęcie w nowym oknie, a następnie zapisz rysunek na dysku i wydrukuj go. Szablon przyklej taśmą do dyni, a następnie przerysuj wzór ostrym narzędziem. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, przeczytaj dokładną instrukcję "Jak drążyć dynie na Halloween?". Życzę dobrej zabawy!


Podobne porady

pisanki wielkanocne, brokatowe wzory

Jak zrobić wzory z brokatu na pisance?

Pisanki
Zamiast farbować jajka czy wydmuszki możesz spróbować innej metody do ich ozdobienia. Proponujemy brokat, dzięki któremu pisanki będą błyszczeć w promieniach słońca, a także będą inne od tradycyjnych. Możesz wykonać je z dziećmi.
Pająki i nietoperze na Halloween

Jak zrobić pająki i nietoperze na Halloween?

Dekoracje na Halloween
Ręcznie zrobionymi pajączkami i nietoperzami możemy przywitać naszych gości na imprezie Halloween. Jak? Wystarczy przewlec przez nie nitkę i zawiesić w drzwiach. Takie nietoperze i pajączki będą również śliczną ozdobą na oknach, firankach lub lustrach.
Bileciki do prezentów

Jak zrobić bileciki do prezentów bożonarodzeniowych?

Prezenty Bożonarodzeniowe
Bileciki do prezentów bożonarodzeniowych możesz bez problemu zrobić sam. Jeśli nie masz czasu projektować całych bilecików możesz również je po prostu wydrukować, wyciąć a następnie ładnie ozdobić. Nic prostszego!
kolory i wzory we wnętrzu

Jak ożywić wnętrze? Kolory i wzory.

Style aranżacji
Używanie odważnych wzorów może być dość onieśmielające. Nie rezygnuj z nich! Nic tak nie przynosi natychmiastowej zmiany do naszego wnętrza, jak wzorzysty dywanik, czy poduszka z ciekawymi akcentami. Skup się na jednej czy dwóch rzeczach, nie używaj wzoru wszędzie (dopasowywanie narzuty do zasłon jest bardzo przestarzałe).Kiedy mieszasz ze sobą różne wzory – zachowaj jeden kolor lub powtórz kształt. I co najważniejsze, baw się przy tym dobrze.

Wzory na paznokcie na wiosnę 2014

Trendy w modzie
Zastanawiasz się jakie wzory na paznokciach będą najmodniejsze tej wiosny? Poniżej przedstawiam kilka propozycji na nadchodzący sezon 2014 wprost z wybiegów.
bransoletki

Jak zrobić drewnianą bransoletkę w geometryczne wzory?

Robienie biżuterii
Szukasz pomysłu na oryginalną biżuterię spod znaku hand made? Takich bransoletek na pewno jeszcze nie widziałaś. Zestawienie czerni ze złotem i geometryczne wzory przywodzą na myśl odległy Czarny Ląd. Tam właśnie podobną biżuterię wykonują z hebanowego drewna od stuleci ludowi artyści afrykańscy. Bransoletka w tym stylu to świetny dodatek do codziennego ubioru. A jeśli bliska ci osoba lubi takie motywy, koniecznie ofiaruj jej tę biżuterię w prezencie.

Jak łączyć ze sobą wzory i kolory?

Aranżacja wnętrz
Jeśli nie wiecie jak dobierać poduszki na sofę, to koniecznie oglądnijcie ten filmik. Tak naprawdę wystarczy przestrzegać 4 podstawowych zasad,aby stworzyć ciekawa kompozycje na sofę.