Tag: Objawy ciąży zawroty głowy

16 wczesnych objawów ciąży

Emocje w ciąży
Minęło już kilka tygodni od kiedy uprawiałaś seks bez zabezpieczenia i teraz się zastanawiasz czy jesteś w ciąży czy też nie. Aby się o tym dowiedzieć i mieć stu procentową pewność to powinnaś wykonać test ciążowy lub wybrać się na badanie do ginekologa. Zanim to jednak zrobisz dowiedz się jakie są wczesne objawy ciąży i czy któreś z nich brzmią znajomo.


Podobne porady

poranne nudności

Jak rozpoznać objawy ciąży?

Zajście w ciążę
Starasz się o dziecko i nie możesz się doczekać pierwszych objawów ciąży? Boisz się że je przeoczysz? Czy może pojawiły się niepokojące objawy i zastanawiasz się czy to właśnie objawy ciąży, a nie byłaś na to przygotowana? Poniżej zamieszczamy krótki opis najczęstszych i najwcześniejszych objawów świadczących o poczęciu dziecka.
Przeziębienie w ciąży

Jak leczyć przeziębienie w ciąży?

Dolegliwości w ciąży
Będąc w ciąży nie można zażywać żadnych tabletek bez konsultacji z lekarzem. Nawet zwykła aspiryna może zaszkodzić twojemu dziecku. Również należy uważać z aromaterapią, a w szczególności nie używać takich olejków jak lawenda czy rozmaryn. Jak zatem złagodzić ból i szybko wyzdrowieć będąc w ciąży?
Test ciążowy

Jak rozpoznać, że jest się w ciąży?

Dolegliwości w ciąży
Czasem obawiamy się ciąży, czasem bardzo chcemy w nią zajść, w obu przypadkach dopatrujemy się u siebie objawów zapłodnienia i niejednokrotnie znajdujemy je, mimo iż nie spodziewamy się potomka. Wszystko dlatego, że pierwsze objawy ciąży są dość subiektywne i kobieta właściwie nie jest w stanie, samodzielnie stwierdzić w 100% na początku ciąży, czy faktycznie w nią zaszła.

Jak bezpiecznie uprawiać spinning w ciąży?

Sport w ciąży
Jazda na rowerku stacjonarnym może złagodzić bóle pleców, polepszyć humor oraz poprawić sen. Należy jednak znać swoje limity i nie przesadzać z tym sportem. Poniżej przedstawiam 10 zasad bezpiecznego uprawiania spinningu w ciąży.

Jak dobrze wyspać się w ciąży?·

Dolegliwości w ciąży
Przyszła mama powinna się dobrze wysypiać zarówno dla dobra swojego jak i dobra dziecka. Niestety wiele ciężarnych kobiet cierpi na bezsenność. Co zrobić aby jej uniknąć i przesypiać całą noc? Oto kilka porad.
Oznaki ciąży

17 wczesnych oznak ciąży - część 1

Przygotowanie na przyjście dziecka na świat
Staracie się o dziecko. Co miesiąc przechodzicie przez ten sam rytuał i za każdym razem chodzisz jak na szpilkach zadając sobie pytanie: czy jestem już w ciąży? Aby mieć pewność, możesz zrobić test ciążowy, badanie krwi lub umówić się na wizytę ginekologa, ale zanim podejmiesz któreś z tych działań, przeczytaj o 16 sposobach rozpoznania, czy jesteś w ciąży. Czy któryś z nich brzmi znajomo?
Objawy ciąży

17 wczesnych oznak ciąży - część 2

Przygotowanie na przyjście dziecka na świat
Od dłuższego czasu staracie się o dziecko, a tu ciągle nic? Być może jesteś już w ciąży, a nie zdajesz sobie z tego sprawy. Zdarza się, że objawy ciąży są identyczne nawet jak przy przeziębieniu. Zanim zrobisz badania czy pójdziesz do ginekologa, sprawdź czy któryś z objawów tyczy się ciebie.