Tag: Paznokcie czarownicy

Jak zrobić paznokcie czarownicy/wampira na Halloween?·

Malowanie paznokci
Zbliża się Halloween - pora przebieranek, strachów i wszystkiego, co mroczne i niecodzienne. Uznałam, że to świetna pora by podzielić się jednym z moich ulubionych sposobów na malowanie paznokci. Osobiście uwielbiam mroczne klimaty nie tylko w muzyce, filmie, literaturze i sztuce, ale również w modzie. Prezentowany przeze mnie manicure noszę na co dzień, myślę, że przypadłby on do gustu każdej gotce. Czytelnikom, którzy mają odrobinę inny styl, polecam go jednak na imprezę halloweenową lub bal przebierańców. Paznokcie idealnie pasują do kostiumu czarownicy lub wampira.


Podobne porady

przebranie wampira

Jak przebrać się za wampira?

Przebrania na Halloween
W zależności od wierzeń, wampiry mogą być albo istotami okropnymi, dzikimi i brudnymi albo eleganckimi i pięknymi istotami o wyostrzonych zmysłach i nadnaturalnych zdolnościach. Poniżej przedstawię w skrócie, jak powinien wyglądać wampir z prawdziwego zdarzenia tej drugiej wersji.
halloweenowa dynia - wampir

Jak przebrać dynię za wampira?

Dekoracje na Halloween
Ozdób swoje dynie na przyjęcie halloweenowe. Stwórz niezapomniany klimaty w swoim domu lub w jakimkolwiek innym miejscu, w którym urządzasz z przyjaciółmi imprezę. Nie jest to zbyt skomplikowane, a naprawdę efektowne. Proponuję na przykład przebrać dynię za wampira. Do dzieła!
drink Pocałunek Wampira

Jak zrobić drinka na Halloween Pocałunek Wampira?

Drinki Alkoholowe
Jesteś fanką opowieści o wampirach? Po nocach czytasz sagę „Zmierzch”, a wieczorami włączasz kolejne odcinki „Czystej krwi”? A może marzysz o tym, by te fantazje choć na chwilę wcielić w życie? Doskonałą okazją, by to zrobić, jest zorganizowanie „wampirzej” imprezy halloweenowej. W jej trakcie warto ugościć obecnych czymś smaczniejszym, niż świeża krew. Przygotuj drinka o tajemniczej nazwie Pocałunek Wampira. Zapewniam cię, że wszyscy obecni będą zachwyceni.
makijaż wampira

Jak zrobić makijaż wampira?

Przebrania na Halloween
Wybij się podczas tegorocznego Halloween i pokaz z innej strony. Masz dość przebierania się w tradycyjne stroje? Dołącz do tego oryginalny makijaż, a nawet najbanalniejszy strój stanie się ekstrawagancki i przykuwający uwagę. Podpowiem Wam jak się pomalować, aby wyglądać jak wampir.
Kły wampira

Jak zrobić wampirze kły?

Przebrania na Halloween
Wampiry nas fascynują dzięki olbrzymiej sile, nieśmiertelności oraz swej tajemniczości. Z tego powodu większość osób prędzej czy później wybiera przebranie wampira na Halloween lub na inną imprezę przebieraną. Skompletowanie kostiumu wampira nie jest znów takie trudne, jednak wyzwaniem jest znaleźć w sklepie odpowiednie kły. Dlatego prawdopodobnie, zamiast chodzić po sklepach i tracić czas warto się zastanowić czy nie zrobić ich sobie samemu.
sztuczna krew

Jak zrobić sztuczną krew na Halloween?

Dekoracje na Halloween
Jeśli z okazji tegorocznego Halloween chcesz wzbudzić w znajomych respekt i przerażenie, zadbaj o to, by twój kostium był jak najbardziej realistyczny. Jeżeli planujesz przebrać się za wampira lub inne krwiożercze stworzenie, z pewnością będziesz potrzebować sztucznej krwi. Jak się za chwilę przekonasz, można ją wykonać w bardzo prosty sposób domowym sposobem. Tajemnicę poznasz poniżej.
sztuczna krew

Jak błyskawicznie zrobić sztuczną krew?

Proste przepisy
Sztuczna krew jest niezbędna podczas Halloween, bez niej przebrania nie byłyby takie ciekawe i przerażające. Na pewno przyda się, kiedy będziemy chcieli zrobić na kimś wrażenie lub kogoś nastraszyć. Poniżej znajduje się kilka prostych przepisów na sztuczną krew (bardziej leniwi mogą ją kupić tutaj).