Tag: Tequila shot

tequila

Jak pić tequile?

Shoty
Czysta Tequila to trunek dla prawdziwych twardzieli. Jej ostry zapach drażni nozdrza, zanim zdąży się wypić chociaż łyk. Z tego powodu istnieje specjalny sposób picia tego alkoholu. Wygląda on tak:


Podobne porady

Dziecko pije wodę

Jak zachęcić dziecko do picia wody?

Odżywianie Dziecka
Woda pomaga przenosić po organizmie substancje odżywcze, wypłukuje z organizmu toksyny, nawadnia organizm oraz zapobiega próchnicy. Twoje dziecko nie chce jej jednak pić? Jeśli tak, to sprawdź poniższe sposoby, aby je do tego zachęcić.
Mrożony shot z cytryną

Jak zrobić galaretkę z wódką w cytrynie?

Shoty

W artykule zaproponuję jak szybko przyrządzić mrożone szoty w skórce cytryny. Jest to doskonała opcja kiedy chcemy na imprezie zaskoczyć nową postacią drinków. Co najważniejsze zrobienie szotów jest naprawdę szybkie.

margarita z piwa

Jak zrobić margaritę z piwa?

Piwo
Tequila i piwo? To nie skład Desperadosa, ale przepis na wyśmienitą piwną margaritę. Doskonały drink dla wszystkich fanów piwa, który usatysfakcjonuje również amatorów tradycyjnej margarity. Nie dowiesz się jak smakuje, póki nie spróbujesz. Zatem do dzieła.
drink rosyjska flaga

Jak zrobić drinka Rosyjska Flaga?

Drinki Alkoholowe
Zrób na złość Putinowi i lej go w dziób! Jak? Wznosząc toasty drinkami w trzech nieprzypadkowo ułożonych kolorach. Drink Rosyjska Flaga nie tylko wygląda świetnie, ale też wyśmienicie smakuje. Jego degustacja będzie dla ciebie prawdziwą przyjemnością, zwłaszcza przy akompaniamencie „Kalinki”. Możesz również poeksperymentować z innymi kolorami warstw. Wówczas twoja impreza przerodzi się w prawdziwy konflikt zbrojeń.
tequila z kiwi i cytryną

Jak zrobić drink z tequili i kiwi?

Drinki Alkoholowe
Soczyście owocowy, delikatnie miętowy, bosko orzeźwiający – tak można opisać ten drink w skrócie. To idealny wybór na lato, choć ja mogłabym go pić przez cały rok. Najlepsze jest to, że żeby zrobić ten drink nie potrzebujesz żadnych wymyślnych składników, których nie brakuje w przepisach znalezionych w internecie. Wystarczy tequila i... no właśnie, co? Tego dowiesz się z dalszej części artykułu.
tequila właściwości

10 zdrowotnych właściwości tequili, o których nie miałeś pojęcia

Drinki Alkoholowe
Tequila nie należy do grupy „zdrowej żywności”, jednak wykazuje pozytywny wpływ na zdrowie. Wiedziałeś na przykład, że pomaga stracić na wadze? A to tylko jedna z jej zalet. Szukaj tequili z napisem „100% agawy”, by uzyskać najwięcej korzyści dla zdrowia i pij nie więcej niż 1-2 kieliszki. Pamiętaj, że każdy alkohol może uzależniać. Oto 10 zaskakujących korzyści płynących z picia tequili.
tequila

Czy picie tequili może rzeczywiście pomóc schudnąć?

Zdrowe Odżywianie
Dla niektórych z nas, pozbycie się z diety wszystkich niezdrowych produktów jest bardzo częstym postanowieniem noworocznym, jednak ostatnie badania sugerują, że alkohol właściwie użyty nie musi być jednym z nich, a wręcz przeciwnie. Z góry zaznaczam tutaj, że nie zachęcam cię do spożywania alkoholu, lecz jeśli go po prostu lubisz, a masz do tego prawo, chciałbym ci pokazać jak możesz wykorzystać go do celów zdrowotnych.