Tag: Jak prać czarne rzeczy

Co robić, aby czarne ubrania pozostawały czarne na dłużej?

Narzędzia czyszczące
Czarne ubrania są bardzo eleganckie, a ich klasyka pozwala na łączenie ich w wiele zestawów. Niestety wyblakłe materiały nie są już tak efektowne, a wręcz przynoszą odwrotny efekt. Co robić, aby czarne pozostało czarne na dłużej? Przeczytaj artykuł!


Podobne porady

Czarna porzeczka

Jak sadzić czarną porzeczkę?

Sadzenie
Czarne porzeczki są łatwe w uprawie i bardziej tolerancyjne względem ciężkich gleb, niż inne krzaki porzeczkowe. Tylko jeden krzak może zapewnić obfite zbiory porzeczek. Jeżeli krzewy czarnej porzeczki są dobrze utrzymywane oraz dostarcza się im odpowiedniej ilości składników odżywczych, można cieszyć się zbiorem owoców, już w rok po zasadzeniu krzewu.
martini na Halloween

Jak zrobić czarne martini na Halloween?

Drinki Alkoholowe
Przyjęcie halloweenowe nie może obyć się bez halloweenowych drinków. A te powinny być mroczne, przygotowane czy udekorowane inaczej niż zazwyczaj. Zobacz jak zrobić czarne martini. Swoją barwę zawdzięcza coraz popularniejszej u nas czarnej wódce i sokowi wiśniowemu. Połączenie tych dwóch daje wspaniały smak. Spróbuj.
kompocik z czarnej porzeczki

Jak zrobić kompot z czarnych porzeczek?

Inne zdrowe przepisy
Polecam serdecznie korzystać z naszych, polskich owoców i poświęcić chwilkę, aby zrobić wspaniały letni kompocik. Jest on zdrowy i znakomicie zaspokoi pragnienie w upalny dzień. Zapraszam gorąco!

Jak zrobić hummus na Halloween?

Potrawy na Halloween
Hummus z pajęczyną i pająkiem podawaj z chlebkiem pita, macą, krakersami, chipsami kukurydzianymi lub chrupiącą bagietką oraz różnymi świeżymi warzywami.
hummus

Jak zrobić hummus z czarnej fasoli?

Sosy i Dipy
Tradycyjny hummus robi się z ciecierzycy, tahini (miazgi sezamowej), oliwy z oliwek, soku z cytryny i czosnku. Dziś chcę polecić ci ciekawą wariację na temat tej smacznej i jednocześnie zdrowej przekąski. Zamiast ciecierzycy wykorzystamy tu czarną fasolę, dodamy też świeżą kolendrę i jej nasiona. Sok z cytryny zastąpimy sokiem z limonki. Naprawdę warto poznać smak tej oryginalnej potrawy!
jak zlikwidować czarne kropki na nogach

Jak zlikwidować czarne kropki na nogach?

Pielęgnacja skóry
Wiele kobiet walczy z czarnymi punkcikami na nogach Skąd się biorą? Są to tak zwane zaskórniki otwarte. Poprzez niewłaściwą depilację - np. używanie tępych golarek - w porach gromadzi się dużo bakterii i zanieczyszczeń. Aby temu zapobiec zmień rodzaj depilacji i stosuj peeling. Peeling taki wykonasz w domu, wystarczy dowiedzieć się jak to zrobić.

Co zrobić, żeby włosy nie pozostawały na szczotce?

Pielęgnacja włosów
Wiadomo, że aby zawsze wyglądać olśniewająco, musimy codziennie uczesać nasze włosy. Biorąc pod uwagę, ile razy korzystamy ze szczotek do włosów, nie powinno dziwić, że od czasu do czasu zapychają się one wyczesanymi kołtunami. Czyszczenie ich jest zawsze nudną, a czasem nieprzyjemną robotą. Niedawno jeden pomysłowy vlogger odkrył i zademonstrował niebywale prosty, bardzo efektywny sposób, aby uprościć cały proces. Oto, co musisz zrobić: