Tag: Malibu drinki

malibu pink panther

Jak zrobić Malibu Pink Panther?

Drinki Alkoholowe
Dla wszystkich którzy szukają oryginalnego pomysłu na drinka z Malibu. Malibu Pink Panter posmakuje nawet inspektorowi Clouseau. Wbrew pozorom jego wykonanie nie przysporzy wam wielu kłopotów. Możecie być pewni, ze doskonale sprawdzi się na przyjęciu w gronie znajomych. Bez wątpienia wszyscy będą zachwyceni. Doskonała kompozycja smaków sprawi, że drink na długo zostanie w waszej pamięci. Poniżej znajdziecie wskazówki, które pomogą wam w jego przygotowaniu.
malibu sunset

Jak zrobić drinka Malibu Sunset?

Drinki Tropikalne
Malibu Sunset jest jednym z najpopularniejszych drinków tworzonych na bazie malibu. Alkohol powstał na wyspie Barbados, która słynęła z produkcji rumu z trzciny cukrowej. Swój słodki smak likier zawdzięcza dodaniu do niego ekstraktu kokosowego. Produkowany od 1605 roku podbił miliony serc i jest dzisiaj obowiązkowym składnikiem wyśmienitego drinka Malibu Sunset. Poniżej znajdziecie wskazówki, które pomogą wam przygotować ten egzotyczny napój.
malibu

Jak zrobić malibu z mlekiem?

Drinki Tropikalne
Malibu z mlekiem jest jednym z moich ulubionych drinków. Polecam je na spotkanie z przyjaciółkami, bądź na miły wieczór we dwoje. Smakuje rewelacyjnie i żaden miłośnik słodkości i egzotycznych smaków nie zdoła mu się oprzeć. Jego przygotowanie wcale nie jest skomplikowane i właściwie nie potrzebujesz do jego zrobienia żadnych umiejętności barmańskich. Poniżej znajdziesz doskonały przepis, który pomoże Ci w przygotowaniu tego niesamowitego napoju alkoholowego.
Malibu Bay Breeze

Jak zrobić drinka Malibu Bay Breeze?

Drinki Tropikalne
Malibu Bay Breeze to klasyka w historii drinków. Z powodzeniem możesz go zamówić dziewczynie na jednej z pierwszych randek. Kobiety z reguły lubią ten drink, gdyż jest delikatny, słodki i pobudza zmysły. Możesz go także wykonać samodzielnie. Poniżej zamieszczam przepis.
mojito z malibu

Jak zrobić mojito z Malibu?

Drinki Alkoholowe
Większość kobiet zapytana o ulubione drinki wymieni zgodnie: mojito i malibu z sokiem owocowym lub mlekiem. Bazą obu tych drinków jest biały rum – w pierwszym przypadku biały, np. Bacardi, w drugim aromatyzowany kokosowy rum Malibu. Czy można mieć oba naraz? Oczywiście! Trzymaj się mocno, ponieważ ten przepis wstrząśnie twoim światem. Oto za chwilę dowiesz się jak zrobić absolutnie najlepszy drink na świecie – mojito z Malibu. Ostrzegam – nie poprzestaniesz na jednym.
malibu summer rose

Jak zrobić drinka Malibu Summer Rose?

Drinki Alkoholowe
Już samo spojrzenie na zdjęcie obok może prowadzić do niekontrolowanego ślinotoku. Każdy, kto lubi Malibu, pokocha również ten drink. Ci, którzy wcześniej nie mieli okazji się z nim zapoznać, mają szansę odnaleźć w nim swoją drugą połówkę. To świetny koktajl na lato, a same jego kolory przypominają zachód słońca nad oceanem.. albo nad Bałtykiem. Jak wolisz. Recepturę na ten wyjątkowy smak zamieszczam poniżej.