Tag: Rozdwajające paznokcie

paznokcie

Jak dbać o paznokcie?

Manicure i Pedicure
Paznokcie mogą być słabe i łamliwe z wielu powodów: kiedy zbyt często są używane, mają niewłaściwą długość lub gdy są poddawane działaniu środków chemicznych. Poniżej przedstawiam kilka sposobów na utrzymanie zdrowych i silnych paznokci.
piłowanie paznokci

Jak wzmocnić paznokcie domowymi sposobami?

Manicure i Pedicure
Jeszcze kilka lat temu zdarzało mi się obgryzać paznokcie. Miały okropny kształt, a nawet po zaprzestaniu gryzienia były tak słabe i kruche, że wyglądały po prostu źle, to była tylko kwestia czasu żeby wrócić do tego okropnego nałogu. Dla każdego, kto cierpi z powodu słabych paznokci i innych z nimi związanych powodów mam siedem sposobów, które mają na celu ich wzmocnienie.
zdrowe paznokcie

Jak wzmocnić paznokcie domowym sposobem?

Pielęgnacja dłoni i stóp
Masz problemy z paznokciami? Są łamliwe, rozdwajają się i nie wyglądają estetycznie. Nie możesz nawet otworzyć puszki z colą, bo paznokieć może się złamać. Na szczęście jest coś, co świetnie wzmocni Twoje paznokcie. Żelatyna. Tak, zwykła żelatyna potrafi zdziałać cuda. Przekonaj się sama. To tani i szybki domowy sposób na piękne i mocne paznokcie.

Jak zrobić maseczkę na paznokcie z oliwy i cytryny?

Pielęgnacja ciała
Ten pomysł na pielęgnację paznokci przekazała mi moja ciocia gdy miałam duże problemy z łamliwością i rozdwajaniem paznokci. Ta metoda jest dziecinnie prosta, ale skuteczna!


Podobne porady

oliwa z oliwek

Jak nietypowo wykorzystać oliwę z oliwek?

Środki czyszczące
Oprócz wykorzystania jej na patelni czy w sałatkach mało kto wie, że oliwę możemy zastosować na wiele innych sposobów, które z kuchnią nie mają wiele wspólnego. Dzięki oliwie pozbędziesz się wielu problemów i wiele rzeczy sobie ułatwisz.
oliwa z oliwek na włosy

Jak zregenerować włosy za pomocą oliwy z oliwek?

Pielęgnacja włosów
Twoje włosy są przesuszone, łamliwe i mają rozdwojone końcówki? Zadbaj o nie, a na pewno odwdzięczą ci się pięknym wyglądem. Skorzystaj z dobroczynnych właściwości oliwy z oliwek i zafunduj im uzdrawiającą kurację na gorąco. Przywróci ona włosom siłę i blask oraz odpowiednio je nawilży. Po zastosowaniu gorącej maski domowej produkcji, twoja zregenerowana fryzura będzie wyglądać zdrowo i świeżo przez długi czas.
Zastosowanie oliwy z oliwek

20 skutecznych zastosowań oliwy z oliwek

Pielęgnacja skóry
Kiedy chcesz kupić olej, możliwości są nieograniczone. Niektórzy wolą olej kokosowy ze względu na jego smak i korzystny wpływ na zdrowie. Bardzo popularny jest olej rzepakowy, mimo że w przeszłości był uważany za niezdrowy, ze względu na składniki modyfikowane genetycznie. Kolejnym popularnym produktem jest oliwa z oliwek. Jest ona jednym z lepszych produktów na rynku. Dlaczego? Poniższy artykuł pokaże wiele zastosowań oliwy i dowiesz się, dlaczego jest taka popularna.
oliwa zastosowanie

6 nietypowych zastosowań oliwy

Nietypowe zastosowania
Jesteś pewny, że znasz wszelkie sposoby wykorzystania oliwy z oliwek w kuchni. Zastanawiasz się czy istnieją inne możliwości wykorzystania oliwy? Oto kilka genialnych zastosowań oliwy poza kuchnią. Po przeczytaniu tego artykułu stwierdzisz, że oliwa jest bezcenna!