Tag: Gadżety dla niemowląt

10 rzeczy, które przydadzą się młodym rodzicom

Przygotowanie na przyjście dziecka na świat
Każdy rodzic chce jak najlepiej przygotować się na przyjście na świat swojego dziecka. Poniżej przedstawiam 10 gadżetów, które w znacznym stopniu ułatwią ci życie. Niektóre z nich są dość drogie jednak bez problemu można kupić również używane o znacznie obniżonej cenie.

25 gadżetów dla młodych rodziców

Pierwsze Dziecko
Poniżej przedstawiam 25 fajnych gadżetów, które z pewnością spodobają się młodym rodzicom. Część z nich jest nowością na polskim rynku a część niebawem się na nim pojawi. Tak czy inaczej, warto zdawać sobie sprawę o ich istnieniu, gdyż niektóre z nich mogą bardzo ułatwić życie.


Podobne porady

10 gadżetów przydatnych w ciąży·

Dolegliwości w ciąży
Życie kobiety w ciąży diametralnie się zmienia. Do dolegliwości ciążowych takich jak nudności czy bóle kręgosłupa dochodzi stres związany ze zdrowiem dziecka. Jak sobie z tym wszystkim poradzić i nieco ułatwić życie? Oto kilka przydatnych gadżetów:

7 rzeczy, które przydadzą się w okresie połogu

Przygotowanie na przyjście dziecka na świat
Okres połogu jest trudny i pełen niedogodności w szczególności dla kobiet, które pierwszy raz w życiu rodziły. Aby sobie pomóc należy się wcześniej przygotować i odpowiednio zaopatrzyć w konkretne rzeczy.
mieszkanie dla młodych

„Mieszkanie dla młodych” - co warto wiedzieć o zasadach programu?

Zakup Nieruchomości
Od 1 stycznia ruszył nowy program rządowych dopłat do kredytów mieszkaniowych „Mieszkanie dla młodych” (MDM). Zdecydowanie różni się od wcześniejszego programu „Rodzina na swoim”. Łatwiej będzie np. uzyskać dopłaty na mieszkanie zlokalizowane na obrzeżach dużych miast. Wcześniej było to niemal niemożliwe. Zaraz za granicą administracyjną np. Warszawy czy Krakowa obowiązywały bowiem znacznie niższe limity cen, takie jak na terenie całego danego województwa. Tymczasem ceny mieszkań w pobliżu dużych miast są znacznie wyższe niż w rejonach od nich oddalonych.
młode pędy świerku

Jak zrobić syrop z młodych pędów świerku?

Ciasta
Domowy tradycyjny syrop z młodych pędów świerku można znaleźć na regionalnych jarmarkach. Można też go zrobić samemu. Syrop z młodych pędów posiada nie tylko lecznicze właściwości, lecz też niesamowicie smakuje. Ma ciekawy leśny aromat. Doskonale sprawdza się jako dodatek do potraw. Przygotuj tradycyjny syrop z młodych pędów świerku.