Tag: Serum nawilżające

nakładanie serum na twarz

Jak zrobić serum nawilżające do twarzy?

Kremy Domowej Roboty
Kolejny zaspany poranek. Stajesz przed lustrem, nachylasz się w jego stronę przecierając wciąż jeszcze zaspane oczy, ale nagle krew zastyga ci w żyłach. Ślady zmęczenia mijają natychmiast, a ty z niewyartykułowanym (bo przecież jest jeszcze za wcześnie) przerażeniem odkrywasz, że oto nadszedł początek końca. Twoją twarz szpecą one – ZMARSZCZKI. I choć nie wyglądasz jeszcze jak suszona śliwka, wydaje ci się, że po obu stronach ust ktoś sklonował ci rów mariański. Nie czas rwać włosy z głowy. Wystarczy zastosować przeciwzmarszczkowe serum głęboko nawilżające. Skąd je wziąć? Wystarczy skorzystać z receptury zawartej poniżej. Kryzys zatrzymany, koniec świata odwołany, źródło wiecznej młodości znalezione. Mission completed.
nakładanie serum pod oczy

Jak zrobić serum przeciwzmarszczkowe pod oczy?

Kremy Domowej Roboty
Skóra pod oczami jest szczególnie delikatna i cienka. Nie ma na niej gruczołów łojowych, które mogłyby zapewnić jej odpowiedni poziom natłuszczenia. Z tego powodu niezwykle istotne jest dostarczenie go „z zewnątrz”, najlepiej poprzez specjalnie opracowane serum pod oczy. To najbardziej skuteczne i bezpieczne nawet dla alergików wcale nie musi pochodzić z najdroższej drogerii. Można je zrobić samodzielnie w oparciu o recepturę zawartą poniżej.
nakładanie serum

Jak prawidłowo nakładać serum?

Pielęgnacja skóry
Serum dla wielu osób jest nieodgadnioną tajemnicą. Nie wiedzą kiedy je stosować, w jakim celu czy jakiego typu serum jest dla nich najlepsze. Wiele kobiet uważa, że to pieniądze wyrzucone w błoto. I owszem – jeśli nie nakładasz serum prawidłowo, zazwyczaj tak właśnie jest. Jednak umiejętna aplikacja tego kosmetyku potrafi naprawdę dużo zdziałać dla twojej skóry. Ogólna zasada jest taka: aplikujemy kosmetyki w kolejności od najrzadszego do najgęstszego. Więcej informacji na temat postępowania z serum znajdziesz poniżej.

Naturalne serum do twarzy dla skóry dojrzałej

Pielęgnacja skóry
Im człowiek starszy, tym bardziej zaczyna zauważać na swojej twarzy drobne zmarszczki, które pojawiają się z upływem lat. Najgorsze są jednak te, które są widoczne na twarzy, szyi i w okolicy oczu, ponieważ zauważamy je najbardziej i często powodują kompleksy u dojrzałych kobiet. Zdarza się, że wydajemy ogromne kwoty pieniędzy na kosmetyki, które są tworzone ze sztucznych substancji i często nie przynoszą żadnego efektu. Bardziej zdesperowane kobiety wybierają nawet dość inwazyjne metody, takie jak wizyta u chirurga plastycznego, który może co nieco poprawić. Pytanie brzmi, jakim kosztem? Każda ingerencja chirurga plastycznego wiąże się z operacją, która niesie ze sobą jakieś jednak ryzyko. Podczas zabiegu może dojść do uszkodzenia nerwu, zakażenia oraz wielu innych powikłań.Podobne porady

odmładzający makijaż

Jak zrobić odmładzający makijaż? Cz.I

Makijaż
Szukasz sposobu na to, żeby wyglądać młodziej? Wypróbuj przygotowany przez profesjonalistów makijaż odmładzający. W tym artykule dowiesz się krok po kroku co robić, a czego unikać, żeby odmłodzić swój wygląd. Wystarczy kilka sprytnych trików w makijażu, by otrzymać zdumiewający efekt. Dowody prezentujemy na zdjęciach poniżej.
wieczorowy makijaż odmładzający

Jak zrobić odmładzający makijaż wieczorowy?

Makijaż
Odmładzający makijaż na wieczór sprawi, że cały czas będziesz czuła się pięknie i młodo. Możesz stylowo podkreślić swoją urodę, a przy okazji odjąć sobie lat! Kieruj się radami zawartymi w artykule, a zachwycisz najbliższych wyjątkowym wyglądem. Myślisz, że to niemożliwe? Więcej wiary w siebie, wystarczy zastosować kilka trików i gotowe!
cera dojrzała

Jak pokonać zmarszczki?

Zmarszczki
Czy tego chcemy, czy też nie, nasza skóra starzeje się z dnia na dzień. Prędzej czy później na naszej twarzy zauważymy pierwsze zmarszczki. Jeśli się pojawiły, to już nie znikną, ale mogą stać się mniej widoczne. Co zrobić, by nie spędzały nam one snu z powiek? Najważniejsze są trzy zasady, o których przeczytasz poniżej. Warto wprowadzić je w życie jak najszybciej.
makijaż dla dojrzałej

Makijaż, który odmładza - jak go zrobić?

Makijaż
Zbyt wyrazisty i nieumiejętnie wykonany makijaż może dodać Ci lat. Jeśli więc chcesz wyglądać młodziej i promienniej, poznaj kilka prostych sztuczek i spróbuj stosować je na co dzień. Subtelny makijaż jest szczególnie mile widziany wiosną oraz latem. Dlatego jeśli do tej pory malowałaś się dość mocno, to doskonały moment, by zmienić nawyki.