Tag: Gry towarzyskie na imprezy

gra na imprezę

Jak grać w kalambury?

Parapetówki
Kalambury są bardzo popularną grą towarzyską. Świetnie nadaje się na wszystkie imprezy zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. W grze biorą udział dwie drużyny a każda z nich powinna liczyć co najmniej 3 osoby. Gra polega na odgadywaniu haseł przedstawianych za pomocą gestów lub rysunków przez jednego z członków drużyny.


Podobne porady

babski wieczór

Co robić w "babski" wieczór?

Imprezy Domowe
Spotkania w kobiecym gronie, zazwyczaj są dla pań miłym relaksem i możliwością wymienienia się najświeższymi ploteczkami. Jak powinnyśmy się przygotować na przyjście koleżanek, aby spotkanie potoczyło się przyjemnie i wszystkim się podobało?
bałagan po przyjęciu

Jak posprzątać mieszkanie po przyjęciu?

Usuwanie plam
Imprezy w domu mają swój urok. Nie musimy martwić się o transport powrotny, jesteśmy na "swoich śmieciach". Jednak zorganizowanie takiej domówki wiąże się z koniecznością sprzątnięcia bałaganu, jaki zostawili nasi goście. Często po przyjęciach zostajemy sami z bałaganem, który po nich zostaje. Aby sprzątanie zabrało nam jak najmniej czasu oraz było sprawniejsze musimy stosować się do kilku zasad.
ozdobione słomki

Jak ozdobić słomki do napojów?

Osiemnastki
Zamień zwykłe słomki na zupełnie niezwykłe. Dzięki temu zamienisz każde zwyczajne spotkanie w coś niesamowitego. Świetny pomysł dla ludzi z dobrym poczuciem humoru, a już na pewno dla dzieciaków. Dobra zabawa i humor gwarantowane.
Impreza

Jak posprzątać mieszkanie po imprezie?

Sprzątanie pomieszczeń
Tak zwane domówki należą do jednych z ulubionych imprez, ponieważ to właśnie na nich goście czują się najbardziej swobodnie i są wyluzowani. Wiąże się to jednak z tym, że pozwalają sobie na zrobienie dwukrotnie większego bałaganu, niż miałoby to miejsce w wynajmowanym lokalu. Jeśli dodatkowo imprezowiczom towarzyszy alkohol to mieszkanie jak po wybuchu bomby atomowej mamy gwarantowane. Będąc gospodarzem imprezy należy liczyć się z tym, że kiedy wszyscy goście już opuszczą nasze lokum to obowiązek sprzątania spadnie nam na głowę jak grom z jasnego nieba ... Jak sobie z tym poradzić?