Tag: Maska kota

maska kota

Jak zrobić maskę kota?

Imprezy Noworoczne
Maska kota może być doskonałym dodatkiem do przebrania na bal sylwestrowy i inne podobne imprezy. Poniżej znajdziesz instrukcję jak zrobić balową maskę kota.
Maski dla dzieci - szablony do wydruku

Jak zrobić maski superhero?

Przebrania na Halloween
W bardzo prosty sposób możesz stworzyć maskę wybranego superbohatera dla siebie, dziecka lub dla znajomego. Załóż ją na Halloween czy zabawę karnawałową – zawsze wtedy, gdy będzie ku temu okazja, lub gdy będziesz mieć na to ochotę.
maska grumpy cat

Jak zrobić maskę Grumpy Cat?

Przebrania na Halloween
Szukasz prostego w realizacji pomysłu na kostium halloweenowy lub karnawałowy? Grumpy cat z charakterystycznym dla siebie powalającym entuzjazmem śpieszy ci z pomocą. Wystarczy trochę filcu i odrobina chęci (tak, chęci!), a w mig wykonasz tę uroczo niezadowoloną maskę. Zaczynamy?


Podobne porady

lider

Jak zostać liderem?

Szkolenia i Rozwój Pracowników
Aby zostać liderem, wcale nie potrzeba przechodzić specjalnych kursów, wydawać mnóstwa pieniędzy na książki i tym podobne rzeczy. Wszystko zaczyna się w nas, każdy ma w środku swoją wewnętrzną siłę, która tylko czeka aby się ujawnić. Przeczytaj ten artykuł, a dowiesz się jak jej pomóc.
Maska z masy papierowej

Jak zrobić maskę z masy papierowej?

Przebrania na Halloween
Za pomocą masy papierowej możemy zrobić niemal wszystko. Najlepsze w niej jest to, że aby ją zrobić wystarczy jedynie mąka i woda. Najbardziej popularnym wyrobem z masy papierowej są maski. Maski tego typu możemy nosić podczas karnawału, na balach przebierańców i na Halloween. To, jaki będzie efekt końcowy, zależy tylko i wyłącznie od nas. Maskę po wyschnięciu możemy dowolnie malować i dekorować - efekt może być naprawdę powalający!
Maski karnawałowe

Jak zrobić maski karnawałowe?

Przebrania na Halloween
Stwórz własną maskę na karnawał, bal przebierańców, czy Halloween. Kupienie w sklepie określonego rodzaju maski nie jest takie proste, zaś jej zrobienie wręcz przeciwnie - jest dziecinnie łatwe. Po co więc zdzierać nogi i niepotrzebnie wydawać pieniądze?
dynia na halloween - kot grumpy

Jak ozdobić dynię na Halloween – kot Grumpy?·

Dekoracje na Halloween
Grumpy cat, znany też pod pseudonimem „Złośliwy kot” to prawdziwy internetowy celebryta. Jakże więc mogłoby go zabraknąć w dekoracjach z okazji jednego z ulubionych świąt internautów – Halloween? Nie mogłoby, stąd właśnie pomysł na tę nietypową dynię. Nie trzeba być artystą plastykiem, by udźwignąć ten projekt. Szczegółową instrukcję znajdziesz poniżej.
grupy krwi

Co możesz wywnioskować ze swojej grupy krwi?

Medyczne Badania Naukowe
Są cztery grupy krwi u ludzi: 0, A, B i AB. Uważa się, że zróżnicowanie to związane jest z uwarunkowaniami ewolucyjnymi. Badania naukowe pokazują, w jaki sposób grupa krwi może wpływać na daną osobę. Dzięki nim można wywnioskować, jakie skłonności chorobowe może mieć organizm oraz jak zapobiec ewentualnym chorobom.