Tag: Kostium kota

maska kota

Jak zrobić maskę kota?

Imprezy Noworoczne
Maska kota może być doskonałym dodatkiem do przebrania na bal sylwestrowy i inne podobne imprezy. Poniżej znajdziesz instrukcję jak zrobić balową maskę kota.
strój kota

Jak zrobić strój kota?

Przebrania na Halloween
Ten uroczy strój kota jest naprawdę prosty w wykonaniu, a z pewnością każde dziecko chciałoby w nim wystąpić. Do jego przygotowania wykorzystasz rzeczy, które najprawdopodobniej masz w domu. Wystarczy więc odrobina wolnego czasu i nieco kreatywności. Twoje dziecko z pewnością będzie zachwycone.


Podobne porady

makijaż oka

Jak zrobić połyskujący makijaż oka?

Makijaż oczu
Chcesz sprawić, by twoje oko zaczęło błyszczeć? Taki makijaż doskonale sprawdza się na imprezy i spotkania z przyjaciółmi. Z pewnością przyciągniesz wzrok płci przeciwnej. Wbrew pozorom jego wykonanie nie jest bardzo skomplikowane, ani czasochłonne. Jeśli nie masz doświadczenia w malowaniu oka, poćwicz odrobinę przed ważnym wyjściem. Poniżej znajdziesz instrukcję jak zrobić makijaż podobny do tego pokazanego na zdjęciu. Powodzenia.
karnawał

Jak zrobić strój karnawałowy?

Imprezy Karnawałowe
Strój karnawałowy to integralna część kolorowej, muzycznej zabawy podczas karnawału w Brazylii. Kostiumy karnawałowe znane są ze swojego niezwykłego, ozdobnego charakteru. Przy ogromnej ilości błyszczących detali kostiumy karnawałowe są bardzo skąpe i zasłaniają naprawdę niewiele. Podstawą dla większości strojów karnawałowych jest bikini, na którym przyszywa się warstwę ozdób, cekinów, brokatu i piór. Cechą wyróżniającą kostium karnawałowy jest ozdobne nakrycie głowy z wieloma piórami, które zdają się dotykać nieba. Poniżej znajdziesz instrukcję jak samodzielnie wykonać strój karnawałowy.
kostium wróżki

Jak zrobić skrzydła wróżki?

Przebrania na Halloween
Każda mała dziewczynka chciałaby być bajkową wróżką. I ma okazję, aby się nią stać właśnie dzięki uszyciu pięknej sukni i zrobieniu do niej skrzydeł. Wasze córki na pewno staną się najważniejszymi i najpiękniejszymi osóbkami na balu, nieważne czy to bal halloweenowy, sylwestrowy czy choinkowy. A zrobienie skrzydeł wcale nie jest trudną sztuką.
Moda na kawnawał 2011

Trendy na karnawał 2011

Specjalne okazje
Mimo, iż w ciągu całego roku mamy wiele bali i przyjęć to na Sylwestra i na balach karnawałowych chcemy wyglądać naprawdę wyjątkowo. Każda kobieta chce wyglądać modnie i olśniewająco, czas więc sprawdzić co w tym roku proponują nam projektanci mody.
złote oczy

Jak zrobić złoty makijaż na karnawał?

Makijaż
Karnawał tuż tuż. Trzeba go zatem wyciągnąć z szafy jakąś szałową kieckę, zapisać się na bal i szaleć. Nie możesz też zapomnieć o makijażu na tę specjalną okazję. Modny w tym karnawałowym sezonie będzie ten złoty, mieniący się. Jak pomalować oko na złoto, aby było ładnie, a nie kiczowato? Zobacz poniżej.
strój liska

Jak przebrać dziecko za lisa?·

Przebrania na Halloween
Do wykonania tego stroju potrzebujesz tak naprawdę dwóch elementów: maski lisa oraz kity. Obie te rzeczy z łatwością wykonasz z pomarańczowego i białego filcu. Instrukcję krok po kroku oraz szablony znajdziesz poniżej. Jeżeli potrzebujesz „wersji dla dwojga”, pokażę ci jak w prosty sposób wykorzystać ten sam szablon, by zrobić przebranie szopa pracza. Tandem doskonały.