Tag: Złe krążenie w nogach

krążenie krwi

Jak poprawić krążenie krwi?

Choroby Układu Krążenia
Na złe krążenie uskarża się wiele osób. Jednym z charakterystycznych objawów tej przypadłości są zimne dłonie i stopy oraz ich cierpnięcie. Złe krążenie krwi jest przyczyną wolnej przemiany materii jednak może być również reakcją organizmu na ekstremalne zmiany temperatury. W każdym jednak przypadku objawy złego krążenia można zminimalizować naturalnymi sposobami.
Słabe krążenie

Jak polepszyć krążenie?·

Choroby Układu Krążenia
Słabe krążenie krwi może być spowodowane przez wiele czynników. Jeśli dotyczy to Ciebie, wybierz się koniecznie na wizytę do lekarza. Nie zawsze jest to objawem czegoś niebezpiecznego, czy poważnego, ponieważ niektórzy tak po prostu mają. Poniżej znajduje się 8 wskazówek, które pomogą Ci poprawić krążenie.
wygląd w pracy

Praca a wygląd - jak je pogodzić?

Pielęgnacja skóry
Długie godziny spędzane w biurze, sklepie, zakładzie usługowym mogą źle wpływać na twój wygląd i zdrowie. Po jakimś czasie zapewne zauważysz, że twoja skóra jest przesuszona, szarawa, a pod oczami zaczynają pojawiać się cienie. Jeśli pracujesz fizycznie, najprawdopodobniej nie będzie to obojętne dla twoich rąk i nóg. Zresztą nieważne, jaki rodzaj pracy wykonujesz, bo każda w jakiś sposób odciśnie swój ślad na twoim wyglądzie. Sprawdź, jak temu zaradzić.