Tag: Farmville

farmville

Jak grać w FarmVille?·

Gry online
Na FarmVille możesz orać ziemię, sadzić i zbierać plony. W ten sposób zarabiasz pieniądze, za które możesz później rozbudować swoją farmę. Na farmie możesz również zbierać owoce ze swoich drzew oraz czerpać korzyści z hodowli zwierząt (wybieranie jajek, dojenie krów, strzyżenie owiec itp.).
farmville

Jak zdobywać punkty na FarmVille?

Gry online
Zatem zacząłeś grać w FarmVille i chciałbyś jak najszybciej przechodzić z poziomu na poziom. Niestety punkty doświadczenia nie przybywają tak szybko jak pieniądze na farmie. O ile na początku gry zdobywanie kolejnych poziomów jest w miarę szybkie to na wyższych poziomach trzeba zdobyć nawet 10 000 punktów doświadczenia, aby przejść na poziom wyżej. Poniżej przedstawiam metody zdobywania punktów doświadczenia na FarmVille.
Farmville sąsiedzi

Jak dodać sąsiadów w FarmVille?

Gry online
Gra FarmVille jest grą częściowo towarzyską. Sąsiedzi są nam potrzebni do użyźniania naszych pól czy do wysyłania prezentów. Poza tym nie mając wystarczającej liczby sąsiadów nie będziemy mogli powiększyć naszej farmy, kupić budki do ogrodu ani obory dla krów. Poza tym, im więcej sąsiadów tym większa konkurencja i więcej pomysłów i wizji na farmę doskonałą.
usuwanie farmville z facebooka

Jak usunąć FarmVille?

Facebook
Gra FarmVille jest bardzo wciągająca jednak wszystko ma swoje granice. Po kilku tygodniach lub nawet miesiącach można się nią naprawdę zmęczyć. Jeśli masz już dość FarmVille na Facebooku, denerwują cię prezenty od znajomych wysyłane na farmę oraz ściana zaśmiecona wiadomościami z tej aplikacji to najwyższy czas na pozbycie się tej gry. Musisz jednak wiedzieć, że nie można usunąć swojej farmy całkowicie - będziesz zawsze w przyszłości mógł do niej wrócić i zastaniesz ją w takim stanie w jakim ją opuścisz (z tym wyjątkiem, że wszystkie sadzonki ci się popsują). Możesz jednak usunąć tą aplikację ze swojej ściany oraz zablokować tą aplikację tak, aby nie dostawać już prezentów, zaproszeń itp. od innych farmerów.