Tag: Zasady farmville

farmville

Jak grać w FarmVille?·

Gry online
Na FarmVille możesz orać ziemię, sadzić i zbierać plony. W ten sposób zarabiasz pieniądze, za które możesz później rozbudować swoją farmę. Na farmie możesz również zbierać owoce ze swoich drzew oraz czerpać korzyści z hodowli zwierząt (wybieranie jajek, dojenie krów, strzyżenie owiec itp.).


Podobne porady

AdSense

Jak umieścić reklamy AdSense w blogu?

Google
Prowadzenie bloga może okazać się niezłym źródłem dochodów. Jeśli masz bloga, często go aktualizujesz i masz dość dużo odwiedzin, bardzo dobrym pomysłem jest zamieszczenie na niego reklam AdSense. Poniżej znajdziesz dokładne instrukcje i porady w jaki sposób zamieścić reklamy AdSense w blogu.

Jak zarabiać w internecie poświęcając kilka minut dziennie- Lockerz.com

Biznes w Internecie
Przeglądając sieć natrafiamy na mnóstwo stron oferujących jakieś formy zarobkowania lub nagród rzeczowych. Wielokrotnie trzeba się nieźle natrudzić aby zdobyć jakąkolwiek nawet nieodpowiadającą nam nagrodę. Poniżej przedstawiam jak zdobywać punkty na stronie Lockerz.com i jakie nagrody można za nie zdobyć.
farmville

Jak zdobywać punkty na FarmVille?

Gry online
Zatem zacząłeś grać w FarmVille i chciałbyś jak najszybciej przechodzić z poziomu na poziom. Niestety punkty doświadczenia nie przybywają tak szybko jak pieniądze na farmie. O ile na początku gry zdobywanie kolejnych poziomów jest w miarę szybkie to na wyższych poziomach trzeba zdobyć nawet 10 000 punktów doświadczenia, aby przejść na poziom wyżej. Poniżej przedstawiam metody zdobywania punktów doświadczenia na FarmVille.
Farmville sąsiedzi

Jak dodać sąsiadów w FarmVille?

Gry online
Gra FarmVille jest grą częściowo towarzyską. Sąsiedzi są nam potrzebni do użyźniania naszych pól czy do wysyłania prezentów. Poza tym nie mając wystarczającej liczby sąsiadów nie będziemy mogli powiększyć naszej farmy, kupić budki do ogrodu ani obory dla krów. Poza tym, im więcej sąsiadów tym większa konkurencja i więcej pomysłów i wizji na farmę doskonałą.
usuwanie farmville z facebooka

Jak usunąć FarmVille?

Facebook
Gra FarmVille jest bardzo wciągająca jednak wszystko ma swoje granice. Po kilku tygodniach lub nawet miesiącach można się nią naprawdę zmęczyć. Jeśli masz już dość FarmVille na Facebooku, denerwują cię prezenty od znajomych wysyłane na farmę oraz ściana zaśmiecona wiadomościami z tej aplikacji to najwyższy czas na pozbycie się tej gry. Musisz jednak wiedzieć, że nie można usunąć swojej farmy całkowicie - będziesz zawsze w przyszłości mógł do niej wrócić i zastaniesz ją w takim stanie w jakim ją opuścisz (z tym wyjątkiem, że wszystkie sadzonki ci się popsują). Możesz jednak usunąć tą aplikację ze swojej ściany oraz zablokować tą aplikację tak, aby nie dostawać już prezentów, zaproszeń itp. od innych farmerów.
karty kredytowe

Jak zarabiać na karcie kredytowej?

Karty Kredytowe
W dzisiejszych czasach dla większości z nas liczy się każda wydawana i posiadana złotówka. Planując oszczędności, zapominamy często o najprostszych sposobach powiększania naszych oszczędności. Odmawiamy sobie przyjemności po to, by zapewnić sobie środki na czarną godzinę. Czy jest to jedyna możliwość? Zdecydowanie nie! Podpowiadamy, jak zarabiać na… karcie kredytowej.
Jak rodzić

Jak rodzić - 5 pozycji do porodu

Poród
Wcale nie musisz rodzić na leżąco, jest wiele innych możliwości. Sprawdź jakich i wybierz najlepszą dla siebie. Jeszcze do niedawna normą było to, że kobieta rodzi dziecko na leżąco, mimo że tak naprawdę jest to pozycja najmniej ułatwiająca poród. Na szczęście to się zmieniło. Zgodnie ze standardami okołoporodowymi, które weszły w życie w kwietniu 2011 roku, masz prawo sama wybrać pozycję, w jakiej chcesz urodzić dziecko. Mało tego – personel medyczny powinien cię wręcz do tego zachęcać! Dlatego posłuchaj intuicji i tego, co podpowiada ci własne ciało. Ono samo chce się ułożyć w taki sposób, by zwiększyć siłę i dynamikę skurczów i ułatwić ci urodzenie maluszka. Możesz to zrobić na stojąco czy np. klęcząc. W takich pozycjach (nazywa się je wertykalnymi) czas porodu skraca się nawet o 35 proc.! Przedstawiamy najpopularniejsze pozycje wertykalne (nie zapominamy też o tradycyjnej, czyli na leżąco). Każda z nich ma zalety, ale ma też wady – sama zdecydujesz, która najbardziej ci odpowiada.