Tag: Szczotkowanie cellulit

masaż szczotkowy

Masaż szczotką - na co pomaga i jak go wykonać?

Masaże
Jeżeli chcesz ujędrnić całe ciało, być pełna energii i dobrze rozpoczynać każdy dzień, wypróbuj masaże... szczotkowe! “Szczotkowanie ciała? To nie pomyłka?” - być może zapytasz z nieukrywanym zdziwieniem. Nie ma tu mowy o żadnym błędzie czy przejęzyczeniu. Okazuje się, że taki masaż to doskonały sposób na jędrną skórę. Oczywiście jedynie wówczas gdy wykonywany jest regularnie.
szczotkowanie skóry

Korzyści zdrowotne wynikające ze szczotkowania suchej skóry

Pielęgnacja skóry
Szczotkowanie suchej skóry jest zdrową praktyką służącą urodzie i pięknu naszej skóry. Bez obaw możemy stosować tę praktykę aby wspierać ogólne zdrowie skóry i poprawić krążenie. Warto także wspomnieć że zaleganie starego i suchego naskórka, zwłaszcza na stopach może być przyczyną powstawania wielu chorób, gdyż wiele pasożytów żywi się właśnie starym, złuszczonym naskórkiem.
szczotkowanie skóry

6 zalet szczotkowania skóry na sucho

Pielęgnacja skóry
Szczotkowanie suchej skóry to bardzo stara praktyka pielęgnacji zdrowia i urody, która szybko zyskuje popularność. Zabieg ten nie jest magicznym zastrzykiem na rozwiązanie dolegliwości chorobowych, ale jest to świetny sposób, aby wesprzeć zdrowie skóry, poprawić krążenie oraz doskonała metoda na relaks. Szczotkowanie najlepiej jest wykonać za pomocą szczotki wykonanej z naturalnych materiałów. Jakie korzyści niesie ze sobą szczotkowanie skóry na sucho? Poznasz je w dalszej części materiału.