Tag: Przyjaciółka

przyjaciele

Jak zdobyć przyjaciół?

Podtrzymywanie i Pielęgnacja Przyjaźni
W byciu wolnym strzelcem są pewne zalety. Ma się mnóstwo czasu na swoje zainteresowania, rozmyślania, czytanie książek, pisanie wierszy i inne formy aktywności twórczej. Jeśli jednak masz już dosyć samotności i rozmów z samym sobą, rozejrzyj się czy w twojej okolicy nie ma ludzi o podobnych do ciebie zainteresowaniach i poglądach. Wiele osób cierpi z powodu samotności i pragnie zdobyć przyjaciół. Rozważ kilka rad, które tu przedstawię, a już wkrótce uda ci się nawiązać silne, długotrwałe przyjaźnie.
Przyjaciółki

Jak być przyjacielem godnym zaufania?

Podtrzymywanie i Pielęgnacja Przyjaźni
Dobry przyjaciel to taka osoba, która nie tylko pocieszy jak jest źle ale także jest dyskretny i będzie potrafił dotrzymać tajemnicy. Nikt z nas nie chciałby mieć przyjaciela, który wszystkim wyjawia nasze sekrety. Takie zachowanie jest nielojalne. Jak być przyjacielem godnym zaufania? Dowiesz się czytając ten artykuł.


Podobne porady

Przyjaźń

Jak rozpoznać przyjaźń?

Podtrzymywanie i Pielęgnacja Przyjaźni
Było już mnóstwo tekstów na temat złych relacji międzyludzkich, a ogólnie rzecz biorąc na temat wrogów i nieprzyjaciół, ale tak naprawdę ci ludzie nie zasługują na to, aby poświęcać im czas, dlatego też tym razem będzie o czymś zupełnie przeciwnym o osobach, które zasługują na miano prawdziwych przyjaciół, o ludziach wiernych i szczerych, o tym jak rozpoznać czy ludzie, którzy nas otaczają tacy właśnie są. Każdy z nas ma przynajmniej jednego przyjaciela. Każdy z nas przynajmniej raz w życiu rozczarował się myśląc, że osoba, którą traktujemy jak przyjaciela nie jest godna naszego zaufania. Oto kilka sposobów by sprawdzić czy warto inwestować w znajomości, które mamy.
Przyjaźń

Jak być prawdziwym przyjacielem?

Podtrzymywanie i Pielęgnacja Przyjaźni
Nikt nie chce przyjaźni w jedną stronę, choć chyba każdy z nas już miał z taką do czynienia. Warto mieć kilku, a przynajmniej jednego prawdziwego przyjaciela. Oczywiście rodzina daje nam wsparcie, ale to nie to samo. Z mamą nie wybierzesz się w egzotyczną podróż czy nie wyjawisz jej wszystkich sekretów. Tak jak każdy związek, przyjaźń należy również pielęgnować. Mam dla ciebie kilka sposobów jak stać się lepszym przyjacielem.
przyjaciele

Jak zyskać przyjaciół?

Podtrzymywanie i Pielęgnacja Przyjaźni
Czujesz się bardzo osamotiony? A może zmieniasz miejsce zamieszkania lub miejsce pracy? Jeśli tak, warto zadbać o to, by zyskać nowych przyjaciół, dzięki którym poczujesz się lepiej i bardziej komfortowo w nowym miejscu. Oddany przyjaciel to nie tylko podpora dla Ciebie lecz także osoba, z którą możesz spędzać wolny czas, rozwijać swoje zainteresowania lub po prostu czuć, że masz w kimś oparcie i możesz liczyć na drugą osobę w pewnych sytuacjach. Jednak często zdarza się, że zapominamy o tym, iż aby zyskać przyjaciela, należy dać również coś od siebie. Oto kilka porad, jak zyskać nowych przyjaciół i nie zrazić do siebie obecnych.

5 powodów, dla których Twój przyjaciel zawsze będzie przy tobie

Podtrzymywanie i Pielęgnacja Przyjaźni
Masz pewnie mnóstwo przyjaciół wokół siebie, ludzi z którymi kochasz spędzać wieczory pijąc drinki i śmiejąc się. Jednak wśród tych wszystkich ludzi jest jedna osoba, która jest dla ciebie najważniejsza – twój najlepszy przyjaciel. Przypadek chciał, że pewnego razu spotkaliście się w tym samym miejscu i okazało się, że macie setki wspólnych zainteresowań, a teraz nie wyobrażasz sobie życia bez swojego najlepszego przyjaciela u boku. Oczywiście nie oznacza to, że inni twoi przyjaciele są mniej ważni, po prostu czujesz że utrata najlepszego z nich byłaby jak utrata ręki. Na szczęście nie musisz się o to obawiać, ponieważ...