Tag: Zrób to sam dom

podkładka pod szklankę

Jak zrobić podkładki pod szklanki z guzików?

Krawiectwo i Przerabianie Ubrań
Podkładki pod szklanki z guzików doskonale prezentują się na stole i są stosunkowo niedrogie. Zrobienie takich podkładek wymaga od nas jedynie odrobiny czasu, cierpliwości i inwencji. Poniżej znajdziesz instrukcję jak zrobić podkładki z guzików.
podkładka pod szklankę

Jak zrobić podkładki pod szklanki z tkaniny?

Materiały i elementy dekoracyjne
Nie masz jeszcze podkładek pod szklanki? Zamierzasz je kupić, ale żadne ci nie pasują? Nic prostszego kup zwykłe korkowe podstawki i ozdób je materiałem, który będzie ci pasował. Poniżej znajdziesz instrukcję jak to zrobić.
Jesienne podkładki na stół

Jak zrobić jesienne podkładki na stół?

Krawiectwo i Przerabianie Ubrań
Poniżej przedstawiam prosty i szybki sposób na zrobienie jesiennych podkładek pod talerze i pod kubki. Podkładki są dobrym sposobem, na nadaniu wnętrzu jesiennego ciepła i kolorów.
podkładki pod szklanki z papieru

Jak zrobić podkładki pod szklanki z papieru?

Wyroby z papieru
Każdy z nas chciałby mieć oryginalne rzeczy. I nie chodzi tu wcale o drogie rzeczy z metkami. Ale takie, które swoją oryginalnością, czytaj innością przyciągną wzrok i uwagę innych. Dodatkowo dodadzą tego czegoś wystrojowi naszego mieszkania czy różnym innym miejscom. A jeśli są zrobione własnoręcznie, ich wartość tylko wzrasta. Proponuję Wam dziś zrobienie podkładek pod szklanki. A może zainspirują Was do zrobienia czegoś innego?
podkładka ze sznurka

Jak zrobić podkładkę ze sznurka?

Materiały i elementy dekoracyjne
Majsterkowanie i robienie samemu wielu rzeczy jest bardo fajną sprawą. Rozwija wyobraźnię i kreatywność, pobudza do myślenia i kombinowania, wyostrza koncentrację i skupienie. Samemu można zrobić naprawdę wiele rzeczy. Czasami z niczego powstaje coś i to właśnie te rzeczy i momenty są najcenniejsze. Pokażę Wam dziś, jak można w prosty sposób zrobić podkładkę ze sznurka. Co ciekawe, nasza podkładka może mieć też inne zastosowania. Może też służyć jako ozdoba. Doskonale się do tego nada.
półka z drucianą dekoracją

Jak ozdobić półkę?

Półki i Regały
Z poniższego artykułu dowiecie się jak w prosty sposób ozdobić półkę na ścianie. A może przyozdobicie sobie też coś innego? Kreatywność jest kluczem do sukcesu! Zatem, do dzieła.
Wazon ozdobiony materiałem

Jak ozdobić wazon materiałem?·

Wazony
Chcesz zamienić zwykłe wazony w bajecznie kolorowe? Chcesz ożywić swój dom? To takie proste! Wystarczy odrobina wyobraźni i zwykłe, najzwyklejsze rajstopy.
Elegancka doniczka - zrób to sam

Jak zrobić elegancką doniczkę?·

Wazony
Przy użyciu bardzo prostych narzędzi możesz zamienić zwykły wazon lub doniczkę w naprawdę elegancki i designerski wazon. Zmieni on charakter pomieszczenia, w którym się go ustawi i doda mu niewymuszonego animuszu. Jak tego dokonać? Wystarczy przeczytać poniższe kroki, a wszystko stanie się jasne.
Wazon dla plastyka - zrób to sam

Jak zrobić wazon dla plastyka?

Wazony
Każdy z nas zna jakiegoś plastyka, a jeśli nawet nie, to jakąś osobę ze zdolnościami plastycznymi. Warto pomyśleć o specjalnym prezencie dla takiej osoby. A potrafią one sprawić nie lada problem. Co podarować komuś, kto wszystko sobie wymyśli i zrobi sam? Ale na szczęście zawsze liczą się chęci. Z takimi chęciami można na przykład zrobić wazonik wykorzystując pędzle do malowania. Idealny prezent dla plastyka, prawda?
Wazon ze sznura

Jak zrobić wazon ze sznura?·

Wazony
Nie wiesz jak zużyć resztki sznurka lub sznura? Przecież żal wyrzucać. Zwłaszcza, że tyle rzeczy da się z niego zrobić. Na przykład wazon. Nie wierzysz? Tylko popatrz jak z niczego można zrobić coś – i to jakie coś!