Tag: Sekrety urody azjatek

gejsza

Azjatyckie sekrety urody

Pielęgnacja cery
Zazdrościsz skośnookim kobietom jasnej i gładkiej cery? Zdradzamy ci ich sekrety pielęgnacji oraz tajniki makijażu w stylu gejszy. Podpowiadamy też, jak zamienić własną łazienkę w japońskie spa. Barwy jesieni, czyli brązy i beże, niech staną się dla ciebie w tym sezonie inspiracją do zmiany koloru na głowie. Doradzamy, jak go dobrać, by nie upodobnić się do ponurej aury. Nie tylko latem masz powody do odchudzania. Jeśli już teraz podejrzewasz, że nie zmieścisz się w sylwestrową kreację, skorzystaj z naszych propozycji ekspresowych zabiegów modelujących ciało.
Hawajka

Egzotyczne zabiegi kosmetyczne na piękne ciało

Zabiegi na ciało
Opierają się na sprawdzonych przez pokolenia recepturach, są więc skuteczne, a przy tym bardzo przyjemne. Pięknie pachną, rozgrzewają i relaksują. Dzięki nim poczujesz się jak w orientalnym spa. Poznaj przepisy na zabiegi rodem z Afryki, Azji oraz z terenów Polinezji, a potem… pozwól sobie na chwilę relaksu. Kąpiele, glinki, olejki eteryczne, maseczki, kremy… Co wybierasz?
egzotyczne zabiegi kosmetyczne

Kosmetyki z różnych stron świata z ziołami i olejkami

Kosmetyki dla Pań
Od wieków kobiety w różnych krajach używają olejków i ziół do pielęgnacji ciała. Poznaj najcenniejsze z nich i przekonaj się, jak bardzo są skuteczne! To nie przypadek, że niemal wszystkie polecane przez nas składniki znajdziesz na spożywczych półkach – zwykle tych ze zdrową żywnością. Ich dobroczynne dietetyczne właściwości przekładają się bowiem na te kosmetyczne. Wszystko za sprawą cennych dla zdrowia i urody witamin, minerałów, tłuszczów.
Naturalna uroda i piękno

10 orientalnych sekretów urody

Pielęgnacja ciała
Kobiety orientu słyną ze swojej nieskazitelnej, naturalnej urody oraz z elegancji. Kilka największych trendów urodowych ostatnich lat wywodzi się z krajów wschodu. Tym co tak bardzo różni wschodnie praktyki kosmetyczne od zachodnich to między innymi fakt, że składają się one z wielu różnych etapów ściśle powtarzanych każdego dnia. Wiele zabiegów kosmetycznych na skórę czy włosy istnieje już od wieków, a świat zachodni dopiero się o nich dowiaduje. Przyjrzyjmy się więc dziesięciu wspaniałym orientalnym sekretom urody.
gejsza

Japońskie sekrety zdrowia i urody

Medycyna Naturalna
Japończycy są dobrze znani z długowieczności i zdrowego trybu życia, ale tajemnice ich sukcesu nie są wcale skomplikowane. Wiele z ich tradycji wspiera ochronę zdrowia. Ich postawy kulturowe, sposób  odżywiania i ogólny styl życia promują wysokie poziomy energii i chronią przed nadmiernym przybieraniem na wadze. W Japonii istnieją podstawowe zasady, których  wielu ludzi przestrzega, aby zachować zdrowie. Jeśli chcesz je poznać, znajdziesz je w dalszej części artykuł.