Tag: Jak umocnić miłość

Jak umocnić małżeństwo

Jak umocnić małżeństwo?

Małżeństwo i Rozwiązywanie Problemów
Rodzinną i ciepłą atmosferę w domu tworzysz głównie ty, bo to kobiety są bardziej emocjonalne, dostrzegają różne rzeczy i potrafią o nich rozmawiać. Poznaj filary, dzięki którym wasz związek będzie stabilny. Choć niektóre mogą wydawać się oczywiste, nie zawsze na co dzień o nich pamiętamy. Przyjrzyj się zatem relacjom w domu i sprawdź, co warto zmienić, by było lepiej. Na każdym etapie związku możecie stworzyć harmonijny i szczęśliwy duet. Sprawdź co uczyni go mocniejszym.
Relacje w związku

5 oznak, że twój partner traktuje cię przedmiotowo

Zakochanie
Za każdym razem, kiedy rozpoczynasz przygodę miłosną z nową osobą, zatrzymaj się i zadaj sobie pytanie: czy jestem pewny/a, że ta osoba spotyka się ze mną z właściwych powodów? Zazwyczaj tak właśnie będzie, jednak jeśli jesteś zaślepiony miłością, łatwo przeoczyć fakt, że twój nowy partner chce z Tobą być z innych pobudek niż miłość i przyjaźń. Jeśli choć jedna z przytoczonych poniżej wskazówek jest w przypadku twojego związku prawdziwa, potraktuj to jako czerwoną flagę ostrzegawczą.
Być szczęśliwym w związku

10 wskazówek, jak być szczęśliwszym w związku z druga osobą

Rozwiązywanie Problemów w Związku
Wszyscy doskonale zdajemy sobie sprawę, że perfekcyjne związki zdarzają się wyłącznie w książkach i filmach. Wielu spośród nas jednak często uważa, że mogłoby być szczęśliwszymi i spełnionymi w życiu prywatnym. Na pewno z radością dowiesz się, że w wielu przypadkach wystarczy niewielka zmiana w sposobie patrzenia na świat, poprawka tu i tam, aby poczuć się szczęśliwszym w związku. Oto lista, która wpłynie na harmonię wspólnego życia.