Tag: Bransoletki z gumek

bransoletka z gumek z kwiatkami

Jak zrobić bransoletkę z gumek z kwiatkami?

Robienie biżuterii
Mulinowe bransoletki już dawno odeszły do lamusa. Te urocze kolorowe ozdoby na rękę są hitem tego sezonu. Dzieci i młodzież szaleją na ich punkcie i wymyślają coraz to nowsze wzory. Wbrew pozorom nie są skomplikowane w wykonaniu i dosłownie w kilka chwil można wyczarować niezwykłą biżuterię. Istnieje wiele metod, które umożliwiają stworzenie tęczowej bransoletki. Tutaj znajdziecie jedną z prostszych, która umożliwi wam wyczarowanie tej modnej biżuterii.
bransoletka z gumek na ołówkach

Jak zrobić bransoletkę z gumek na ołówkach?

Robienie biżuterii
Bransoletki z gumek stanowią przykład na swego rodzaju geniusz dzieci. Potrzeba jest matką wynalazku. Jeśli nie posiadasz krosna, ani szydełka istnieje bardzo prosty sposób na zrobienie biżuterii z kolorowych gumek. Nie musisz męczyć palców, by stworzyć tęczową bransoletkę. Wystarczą ci jedynie dwie kredki, dzięki którym bardzo szybko osiągniesz pożądany efekt. Sprawdź jak przy pomocy zwykłych ołówków zrobić lubianą przez dzieci tęczową bransoletkę.

Jak zrobić bransoletkę z gumek?

Robienie biżuterii
Bransoletki z gumek są wszędzie. Każde dziecko chce taką mieć i co ciekawe nie tylko dzieci są nimi zainteresowane. Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z gumkową biżuterią i nie jesteś jeszcze gotowa, by zainwestować w profesjonalny sprzęt, możesz to zrobić przy pomocy dwóch ołówków. Jest to bardzo prosty i szybki sposób na osiągnięcie zamierzonego efektu. Obejrzyj tutorial i przekonaj się jak szybko zrobić taką niebanalną bransoletkę.
bransoletka z gumek na palcach

Jak zrobić bransoletkę z gumek na palcach?

Robienie biżuterii
Jeśli masz dziecko w wieku szkolnym istnieje duża szansa, że usłyszysz: "mamo chce mieć bransoletkę z gumek". Taka niecodzienna biżuteria wzbudziła zachwyt u wielu dzieci na całym świecie. Można zrobić bransoletkę bez użycia krosna, wystarczą jedynie własne palce. To chyba najprostszy i najpowszechniejszy sposób na wykonanie takiej tęczowej bransoletki. Oto przewodnik, dzięki któremu krok po kroku nauczysz się sztuki tworzenia słynnych bransoletek.


Podobne porady

pisanka

Jak ozdobić pisanki używając gumek recepturek?

Dekoracje Wielkanocne
Bardzo prosty sposób na uzyskanie ciekawej mozaiki na wielkanocnych pisankach. Za pomocą zwykłych gumek recepturek i barwników do żywności stworzysz bardzo interesujące mozaiki. Wypróbuj czegoś nowego, jakiejś nowej techniki barwienia i dekorowania pisanek. Polecam.