Tag: Kartki na Walentynki

kartki walentynkowe

Jak zrobić kartkę 3D na walentynki?

Kartki na Walentynki
Robienie własnoręcznie kartek na Walentynki, sprawi radość Tobie i temu, komu ją dasz. Poniżej przedstawiam jak zrobić prostą kartkę walentynkową.
kartka walentynkowa

Jak zrobić kartkę na walentynki?

Kartki na Walentynki
Walentynki zbliżają się wielkimi krokami, a ty nie masz kartki dla bliskiej osoby? Bez obaw. Tutaj znajdziesz wskazówki, które pomogą ci w jej wykonaniu. Wystarczy dosłownie kilka chwil, by powstała urocza kartka. Samodzielne wykonana przyniesie obdarowywanemu jeszcze większą radość. Do jej zrobienia będziesz potrzebowała jedynie kartki i kilku przyborów. Poniżej znajdziesz wskazówki, dzięki którym zrobisz niebanalną walentynkę.
kartka walentynkowa

Jak zrobić kartkę na dzień Świętego Walentego?

Kartki na Walentynki
Walentynki stanowią doskonałą okazję, by wyrazić swoje uczucia bliskiej osobie. Samodzielnie wykonana kartka walentynkowa będzie miłą niespodzianką dla kochanej osoby i z pewnością wywoła uśmiech na jej twarzy. Co więcej robienie kartek walentynkowych jest świetną zabawą, przy której możemy puścić wodze fantazji i dać się ponieść szalonym pomysłom. Poniżej znajdziecie dokładne instrukcje, które pomogą wam w wykonaniu niesamowite walentynki.
kartka walentynkowa

Jak zrobić kartkę walentynkową z serduszkiem?

Kartki na Walentynki
Walentynki to czas, kiedy chcemy podarować swojej drugiej połówce coś naprawdę wyjątkowego. W tym roku podaruj więc ukochanej osobie własnoręcznie wykonaną kartkę walentynkową. Będzie to z pewnością oryginalny i niezapomniany prezent. Przeczytaj poniższe wskazówki, a dowiesz się jak ja wykonać.
quillingowa kartka na Walentynki

Jak zrobić quillingową kartkę na Walentynki?

Kartki na Walentynki
Interesujesz się quillingiem? Chcesz zrobić ciekawy prezent walentynkowy swojej sympatii? Masz ochotę połączyć swoje zainteresowania z walentynkową niespodzianką? Oto propozycja dla Ciebie.
kartka walentynkowa

Jak zrobić stojącą kartkę walentynkową?

Kartki na Walentynki
Masz ochotę na jakiś romantyczny walentynkowy projekt? Wyczaruj super kartkę, ale kartkę trochę inną niż wszystkie. Przeczytaj poniższy artykuł i przekonaj się, że zrobienie stojącej kartki wcale nie sprawia wielu trudności.
kartka walentynkowa

Jak zrobić wyszywaną kartkę walentynkową?

Walentynki dla Dzieci
Skomercjalizowane czy nie Walentynki są dla niektórych obowiązkowym świętem. Podarowanie swojej sympatii prezentu, nawet tyciego, symbolicznego staje się wręcz obowiązkiem. Jak do tego doszło nikt nie wie. Niektórzy wręcz buntują się i oficjalnie nie obchodzą walentynek. Ale dla tych, którzy to święto uznają znalezienie odpowiedniego prezentu może być nie lada problemem. Nie martwcie się. Mam dla Was propozycję. Piękna wyszywana pocztówka.
kartka walentynkowa

Jak zrobić warstwową kartkę walentynkową?

Kartki na Walentynki
Kolejny pomysł na walentynkową pocztówkę. Układające się warstwowo serduszka będą się pięknie prezentować. Dobrane kolorystycznie odcienie papieru odpowiednio zaaranżowane dadzą wrażenie głębi. Jeden z prostszych projektów. Obdaruj swoją walentynkę w ten szczególny dzień.
Kartka walentynkowa

Jak zrobić kartkę walentynkową z guzików?

Walentynki dla Dzieci
Ktoś wpadł ci w oko, ale nie masz odwagi mu tego powiedzieć? Walentynki to doskonała ku temu okazja! Efekt będzie jeszcze lepszy, jeśli Walentynkę wykonasz samodzielnie, na przykład według załączonych poniżej instrukcji. Jak mawiał klasyk, „Love is all around” ;)
kartka walentynkowa

Jak zrobić elegancką kartkę walentynkową?

Kartki na Walentynki
Czerwienie i róże tak bardzo kojarzą się z Walentynkami i są dosłownie wszędzie w okresie okołowalentynkowym. Może więc zbojkotować trochę te zakochane kolory i zrobić coś zupełnie innego? Czemu nie. Nie każdy ma ochotę patrzeć na czerwień, która momentami naprawdę może wydawać się już przereklamowana. Dla wszystkich myślących podobnie przedstawiam nieczerwoną i nieróżową kartkę walentynkową. Elegancka, nietandetna, zupełnie inna niż wszystkie!