Tag: Kartki na walentynki ręcznie robione

kartki walentynkowe

Jak zrobić kartkę 3D na walentynki?

Kartki na Walentynki
Robienie własnoręcznie kartek na Walentynki, sprawi radość Tobie i temu, komu ją dasz. Poniżej przedstawiam jak zrobić prostą kartkę walentynkową.
kartka walentynkowa

Jak zrobić kartkę na walentynki?

Kartki na Walentynki
Walentynki zbliżają się wielkimi krokami, a ty nie masz kartki dla bliskiej osoby? Bez obaw. Tutaj znajdziesz wskazówki, które pomogą ci w jej wykonaniu. Wystarczy dosłownie kilka chwil, by powstała urocza kartka. Samodzielne wykonana przyniesie obdarowywanemu jeszcze większą radość. Do jej zrobienia będziesz potrzebowała jedynie kartki i kilku przyborów. Poniżej znajdziesz wskazówki, dzięki którym zrobisz niebanalną walentynkę.
kartka walentynkowa

Jak zrobić kartkę na dzień Świętego Walentego?

Kartki na Walentynki
Walentynki stanowią doskonałą okazję, by wyrazić swoje uczucia bliskiej osobie. Samodzielnie wykonana kartka walentynkowa będzie miłą niespodzianką dla kochanej osoby i z pewnością wywoła uśmiech na jej twarzy. Co więcej robienie kartek walentynkowych jest świetną zabawą, przy której możemy puścić wodze fantazji i dać się ponieść szalonym pomysłom. Poniżej znajdziecie dokładne instrukcje, które pomogą wam w wykonaniu niesamowite walentynki.
Kartka walentynkowa

Jak samodzielnie zrobić kartkę walentynkową?

Kartki na Walentynki
Kolejny pomysł na wykonanie kartki walentynkowej. Bardzo prosty projekt, ale w swej prostocie bardzo oryginalny. Skoro ma to być kartka walentynkowa to nie może zabraknąć na niej serduszka. Ważne, żeby dodać je ze smakiem i nie przedobrzyć. Myślę, że proponowana kartka nie wieje tandetą. Wręcz przeciwnie. Przy odpowiednim doborze kolorów i starannym wykonaniu będzie piękna.
kartka walentynkowa

Jak zrobić warstwową kartkę walentynkową?

Kartki na Walentynki
Kolejny pomysł na walentynkową pocztówkę. Układające się warstwowo serduszka będą się pięknie prezentować. Dobrane kolorystycznie odcienie papieru odpowiednio zaaranżowane dadzą wrażenie głębi. Jeden z prostszych projektów. Obdaruj swoją walentynkę w ten szczególny dzień.
Kartka walentynkowa

Jak zrobić kartkę walentynkową z guzików?

Walentynki dla Dzieci
Ktoś wpadł ci w oko, ale nie masz odwagi mu tego powiedzieć? Walentynki to doskonała ku temu okazja! Efekt będzie jeszcze lepszy, jeśli Walentynkę wykonasz samodzielnie, na przykład według załączonych poniżej instrukcji. Jak mawiał klasyk, „Love is all around” ;)
kartka walentynkowa

Jak zrobić elegancką kartkę walentynkową?

Kartki na Walentynki
Czerwienie i róże tak bardzo kojarzą się z Walentynkami i są dosłownie wszędzie w okresie okołowalentynkowym. Może więc zbojkotować trochę te zakochane kolory i zrobić coś zupełnie innego? Czemu nie. Nie każdy ma ochotę patrzeć na czerwień, która momentami naprawdę może wydawać się już przereklamowana. Dla wszystkich myślących podobnie przedstawiam nieczerwoną i nieróżową kartkę walentynkową. Elegancka, nietandetna, zupełnie inna niż wszystkie!
kartka walentynkowa 3d

Jak zrobić kartkę walentynkową 3d?

Kartki na Walentynki
Walentynki tuż tuż. Cóż innego sprawi radość naszej sympatii jeśli nie coś zrobionego własnoręcznie właśnie dla ukochanej osoby? Pomyśl o tym. Już tradycją jest wręczanie sobie kartek walentynkowych. Co prawda sklepy oferują naprawdę wiele wzorów kartek, ale proponuję wykonać kartkę własnoręcznie, zwłaszcza, że nie jest to trudne. A wartość takiej kartki automatycznie rośnie, podobnie jak Ty w oczach sympatii.
kartka walentynkowa - zdrapka

Jak zrobić kartkę walentynkową – zdrapkę?

Kartki na Walentynki
Szukasz pomysłu na oryginalną i śmieszną kartkę walentynkową? Uruchom swój własny Totalizator Miłości! Podaruj swojemu ukochanemu kartkę zdrapkę, niech przekona się, czy sprzyja mu fortuna. Pamiętaj! Twój luby może zdrapać tylko jedno serduszko.
kartka walentynkowa – xoxo

Jak zrobić kartkę walentynkową – xoxo?

Kartki na Walentynki
Walentynki to Dzień Zakochanych, zatem wszystkie podarowane wówczas prezenty powinny być dane od serca. Cóż lepiej udowodni naszemu ukochanemu jak bardzo nam na nim zależy, jeśli nie własnoręcznie wykonana kartka? Jeśli twój luby to zapalony internauta, bez problemu zrozumie podpis na kartce: xoxo – czyli hugs and kisses. Do dzieła!